Küçükakyüz veda ediyor

Okunma: 540
Videoyu Aç Küçükakyüz veda ediyor
A
a

Muharip Hava Kuvveti Komutanı iken Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararı gereği Hava Kuvvetleri Komutanı olan Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Vali Özdemir Çakacak ve Anadolu Üniversite Rektörü Naci Gündoğan’a veda ziyaretinde bulundu.

Valiliğe gelişi esnasında Vali Çakacak tarafından kapıda karşılanan Orgeneral Küçükakyüz, günün anısına Valilik Şeref Defterini imzaladı. Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti bildiren Vali Çakacak, “Hava Kuvvetleri Komutanlığına getirilen Orgeneral Hasan Küçükakyüz’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Eskişehir’de görev yaptığı süre içerisinde tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalıştığını söyleyen Orgeneral Küçükakyüz ise, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti.

Küçükakyüz, valilik ziyareti sonrasında ise Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Gündoğan ziyaretle ilgili “Komutanımızın şehrimizde görev yaptığı dönemde, üniversitemizle Muharip Hava Kuvvetleri Komutanlığı arasında olumlu ilişkiler daha da gelişti. Kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi