Kültürel gelişime katkıları büyük

Videoyu Aç Kültürel gelişime katkıları büyük
A
a

Vali Özdemir Çakacak, 13 ilçe sosyal yardımlaşma derneği ve 2 vakıf tarafından kurulan Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (ESİP) üyelerini makamında kabul etti.

Vali Çakacak, “Toplumun gelişmişlik göstergelerinden biri olan sivil toplum kuruluşları pek çok alanda göstermiş oldukları faaliyetlerle ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır” dedi. Kültürel gelişime katkı sağlamanın yanında, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmaya çalışan STK’ların önemine dikkat çeken Vali Çakacak, ESİP üyelerine yürütmekte oldukları çalışmalarda başarılar diledi. ESİP’in Eskişehir’de bulunan ilçelerin kalkınması, gelişmesi ve birlikte hareket edilmesi amacıyla kurulduğunu söyleyen dönem sözcüsü Günyüzülüler Dernek Başkanı Engin Çapar da, “ESİP üyeleri olarak temsil ettiğimiz sivil toplum kuruluşlarını elimizden geldiği kadar öne çıkarmaya çalışıyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon
Doğa Sever 30 Kasım 2018 12:24

Ziyarette ; Mahmudiye Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi , Seyitgazi Kervansarayı ve Develik Han restorasyonları gibi konularda gündeme geldi mi acaba?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi