ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

KURTULUŞ ALTYAPIDA

Videoyu Aç KURTULUŞ ALTYAPIDA
A
a

ES TV’de sevilen programı ‘Vaziyet’e katılan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, gazeteciler Ali Baş, Cihan Yıldırım ve Arif Anbar’a Eskişehirspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.


 
Tüketime dayalı anlayış
Ataç zor günler geçiren Es Es ile ilgili, “Yıllardır söylüyorum. Kurtuluş mütevazi bir kadro, mütevazi harcamalar ile mümkün olabilir. Altınordu modeli çok önemli. Şimdi bütün kulüp başkanları öyle bir alışmış ki. Hazırdan oyuncu alayım. Şampiyonluğa oynayayım. Hazır oyuncu transfer edeyim ve şampiyonluğa oynayalım zihniyeti bizi bugünlere getirdi. Bir zamanlar iki üç yabancı vardı. Şimdi ise ne yaptın, alt yapını bitirdin. Tüketime dayalı bir anlayıştan kurtulmamız gerekiyor”
 
“Trasfer açılırsa bu çocukların…”
“Ben futbolda en fazla 2-3 yabancıyı düşüncesini destekliyorum. Altyapılardan çıkma potansiyeli taşıyan oyuncular bu yabancı sevdası yüzünden yok olup gittiler. Şimdi mecburiyetten de olsa yine özümüze dönmeye, kendi oyuncularımız ile oynamaya başladık. Şu an Eskişehirspor'da bulunan kadro bana göre çok kıymetli bir kadro. 2-3 tane ağabeylik yapacak, teknik futbolcu takviyesi ile bu kadro çok daha güzel işlere imza atabilir. Ama ben biliyorum ki transfer tahtası açılınca bu çocukların yine yüzüne bakılmaz” dedi.
 
1000
icon
Doğa Sever 9 Aralık 2018 15:04

Bunu , bazıları da anlasa keşke!

0 0 Cevap Yaz
Namık 7 Aralık 2018 12:14

Eskişehirspor bu bataktan sadece mevcut gençleriyle süper lige çıktığında kurtulabilir.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi