Led ışıklı evlenme teklifi

Okunma: 231
Videoyu Aç Led ışıklı evlenme teklifi
A
a

Bir fabrikada çalışan Murat Yavuz, 6 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Selin Işın’a sürpriz evlenme teklifi gerçekleştirdi. Yavuz, yüzlerce kişinin önünde kendi imkanlarıyla hazırladığı led ışıklı ‘Benimle evlenir misin?’ pankartıyla karanlığı aydınlatarak, evlilik yolundaki ilk adımda ‘evet’ cevabını aldı.

Eskişehir’de bir fabrikada çalışan Murat Yavuz ve Selin Işın çifti 6 yıl süren birlikteliklerini evliliğe giden ilk adımla devam ettirdi. Yavuz, kız arkadaşı Selin Işın’ı alarak, Porsuk Çayı’nda gezintiye çıktı. Bu sırada Yavuz’un arkadaşları da, çay üzerinden geçen bir köprüde son hazırlıklarını yaptı.
Yapılacak tekliften bihaber olan Işın, Adalar istikametinde ilerledikleri sırada erkek arkadaşı Murat Yavuz’un kendi imkanlarıyla hazırlayıp, led ışıklarla yazdığı ‘Benimle evlenir misin?’ pankartının yakılmasıyla neye uğradığını şaşırdı. Yüzlerce Eskişehirlinin şahit olduğu bu romantik anda, keman ile çalınan müzik eşliğinde Yavuz, diz çökerek evlenme teklifini gerçekleştirdi. Yapılan sürprize heyecanlanan Selin Işın gözyaşlarını tutamadı ve Murat Yavuz’a ‘ömür boyu evet’ cevabını verdi. İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi