19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Emine Girgin

Aileme sevgilerle

12 Ocak 2018 23:59
A
a
Bu yıl mutluluğun beni bulmasını beklemek yerine ben mutluluğa koştum. Yeni yıla girmeden önce size ‘Hayatınızın Noel Babası olun’ başlıklı bir makale yazmıştım. O makalemde mutluluğu beklemeyin yaratın demiştim hatırlıyorsanız. Bu yıl için benim büyük kararlarım vardı ve bu kararlarımın gerçekleşmesi için de artık harekete geçeceğimi söylemiştim. Bunlardan bir tanesi de aslında Ana Haber Spikeri olmaktı. Bu iş için tabiri caizse kırk fırın ekmek yemem gerekiyor tabi. İşini gerçekten layıkıyla yapan çalışma arkadaşım Şener Çetin’in desteğiyle öğrenmeye gayret ediyorum. Ailemize yeni katılan başarılı gazeteci Ali Baş’ın ve Şener Çetin’in desteğiyle cesaretlenerek ilk canlı Ana Haber sunumumu gerçekleştirdim. Umarım daha çok şey katıp, layıkıyla bu işi yapabilirim.
ESGROUP bünyesine ilk girdiğim günden bu yana bana işi sabırla öğreten, işi keyifli hale getiren, hataları düzeltip zorlukları birlikte aştığımız, üzerimde gerçekten hakkı olan yüreği güzel abilerim, ablalarım, arkadaşlarım ve kardeşlerime borçluyum öğrendiğim her şeyi.
5 yıldır yağmur çamur, sıcak soğuk demeden işe koşturduğum kameraman arkadaşlarım Engin Kale, Hakan Kalkır, Mustafa Dizman, Mert Ergenç, Mustafa Demiral, Ersin Suni’ye,
Yapılan haberleri kurgulayan ESGROUP’un biricik kurgucusu Seval Erci’ye ve çalışma arkadaşlarına,
Ve televizyonun kalbi rejiye, Tolga Akın, Furkan Topçu, Hüseyin Sarıoğlu ve Onur Çırak’a
Şirketimizin nadide çiçekleri Çiğdem Bayram, Ebru Ünal ve Esra Güneş’e
Gazeteden sayamadığım ve tek tek yazamadığım birçok arkadaşıma

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
İşte benim bu kadar güzel ve kalabalık bir ailem var. Gücümü onların gücünden alıyorum. Her şirket aile olmayı beceremiyor olabilir ama bizim çok güçlü bağlarımız var. Kavga da etsek, konuşmasak da üç gün sonra kucaklaşırız. Böyle güzel bir aileye sahip olduğum için ve kendimi şanslı hissettiğim için yazmak istedim. Onlar iyi ki varlar.
Sevgiler…
1000
icon
Yağmur Damlası 15 Ocak 2018 13:32

Emine ablacım benim idealim de siz varsınız, ben de ileride başarılarıyla adından söz ettiren bir TV programcısı ve sunucusu ve gazeteci yazar olmak istiyorum. Küçücük kalbimde koskocoman bir yerin var .Başarılar diliyorum.

0 1 Cevap Yaz
ALİ CAN 15 Ocak 2018 13:02

Basit insanlar kişiyle, Asil insanlar işiyle uğraşır.Siz başarılı oldukça sevenleriniz gurur duyuyor, sever gibi gözüken çekemeyenler de çatır çatır çatlıyor, çekemeyenler anten taksın daha iyi seyrederler sizi.Başarılı kadınlar her zaman her yerde adından söz ettirir tıpkı sizin gibi.

0 1 Cevap Yaz
ROTASIZ PİLOT. 15 Ocak 2018 12:59

Yine başarıdan başarıya koşuyorsunuz, azminiz ve güçlü yapınızla daha nice projelere ve programlara imza atacaksınız, buna inanıyoruz, Yürrü be Emine kim tutar seni.

0 0 Cevap Yaz
DENİZ YILDIZI 15 Ocak 2018 12:56

İleriki yıllarda inşallah sizi ulusal kanallarda izleyeceğiz.Tüm kalbimizle dualarımız sizinle, sizin proğramlarınızı bizlere ulaştıran , size destek olan tüm ekip arkadaşlarınıza da sevgi ve selam.

0 0 Cevap Yaz
ALİ CAN 15 Ocak 2018 12:54

Çalıştığınız ortamda size destek veren bir aileniz ekip arkadaşlarınız var ve ekranlarda sizi seyreden milyonlarca seveniniz var, onlarda sizin bir aileniz ne mutlu size.Yolunuz açık olsun siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz.

0 0 Cevap Yaz
DENİZ YILDIZI 15 Ocak 2018 12:47

EMİNE HANIM, Her yaptığınız işi büyük bir özveri ve başarı ile yapıyorsunuz.Büyük bir sevgi ve hayran kitlesine sahipsiniz.Sizi ekranda daha çok görmek isteriz.Tabi ki kamera arkasında size destek olan değerli arkadaşlarınızı da unutmuyoruz onlara da sizin aracılığınızla teşekkür ediyoruz.Başarılarınızın devamını diliyorum.Sevgi ve saygılar.

0 1 Cevap Yaz
PİLAVCI CENGİZ 12 Ocak 2018 22:56

Sizdeki cevher ve başarılara imza atacağınızı görebilen ve size destek olan ekip arkadaşlarınız tabi ki küçük aileniz. Ekranlarda izlediğinde sizinle gurur duyan milyonlarca sebebiniz de var . Esgroup sizin programların izin yayınlandığı saatin raitingine bir baksın bence😇İzlenme oranınız yüksek. İnşallah kıymetinizi anlarlar da daha çok programla ekranda görürüz sizi.

0 1 Cevap Yaz
Yzb Poyraz 12 Ocak 2018 22:48

Sizi yazar, haberci, TV, proğramlarınız la takip ediyorum. İlk haber bülteninizi ilgi ile izledim geleceğin Nazlı çeliğini gördüm sanki, ve hatta en ünlü enkırmenleri bile geride bırakacağınıza inanıyorum. Başarıdan başarıya koşuyorsunuz, Sevgi dolu kalbiniz ve başarılı duruşunuzla siz her şeyin en iyisine layıksınız. Yolunuz açık olsun.

0 1 Cevap Yaz
yağmur damlası 12 Ocak 2018 22:40

Emine Ablacım, Ben de büyüdüğümde senin gibi başarılı bir yazar, gazeteci, TV programcısı ve spiker olucam.İdealim sensin. Başarılar diliyorum.

0 1 Cevap Yaz
PİLAVCI CENGİZ 12 Ocak 2018 22:35

Ne yazsam, ne söylesem sizi anlatmaya kelimeler yetmez. Başarıdan başarıya koşuyorsunuz,. Yaptığı işin ciddiyetinde, işin hakkını fazlasıyla veren gözü kara ve kararlı güçlü bir insansınız. Sevenleriniz saymakla bitmez, başarılarınızla hem gurur duyan hem de size dua eden hayranlarınız olduğu sürece, Kıskananlar çatır çatır patlamaya mahkumdur. Yürü be EMİNE bu saatten sonra kim tutar seni🌹💮🌷

0 0 Cevap Yaz
ALİ CAN 12 Ocak 2018 22:27

Başarılı olmak ruhunuzda, hatta genlerinizde var.Çekemeyenler çanak anten taksın😀😁😂Bu sayede sizi daha net izlerler. Kimse kıskanmasın yani, siz daha iyi şartlarda, yerel değil de ulusal kanallarda görülmeye layıksız. İnşallah sizi show, star, fox, kanalda yada diğer güçlü kanallarda izleriz.

0 1 Cevap Yaz
ROTASIZ PİLOT. 12 Ocak 2018 22:16

Haydi hayırlısı Her şey gönlünüze göre olur inşallah, Siz her şeyin iyisine layıksınız. Sizin başarılı olmanız, sevenlerinizi mutlu ediyor, Yolunuz, bahtınız açık olsun, BAŞARILAR DİLİYORUM.

0 0 Cevap Yaz
HSYN 12 Ocak 2018 22:12

Siz herşeyin en iyisini, en güzelini hak ediyorsunuz.Bunu azminizle, emeğinizle, kararlı asil duruşunuzla ekrana çıktığınız ilk andan bu güne hiç değişmeyen sevgi dolu kalbiniz ve kişiliğinizle başardınız. Umarım bu başarı dolu yolculuğunuz ulusal ve hatta uluslararası kanallarda devam eder. Kucak dolusu sevgiler, saygılar.

0 0 Cevap Yaz
KUZEY YILDIZI 12 Ocak 2018 22:05

O kadar mücadele edip okul okuyup, büyük bir özveri ve meslek aşkı ile yağmur çamur kar kış demeden hep işinizi en iyi ve hak ettiğinden fazlasıyla yapıyor, ve sizi seven tüm tanıdık yada tanımadık hayran kitlesinin sevgisini ve kalbini kazanıyorsunuz. Size gelecekteki tüm zamanlarımızda Başarılar diliyorum Güçlü kadınlar büyük projelere hiç gözünü kırpmadan imzasını çakar. Siz de güçlüsünüz ve hep başarılısınız tebrikler.

0 0 Cevap Yaz
DENİZ YILDIZI 12 Ocak 2018 21:55

Eğer ki yazılarınızı yüzler binler okuyup beğenip takdir ediyorsa, TV haber magazin ve proğramlarınızı hiç kaçırmadan pür dikkat izliyorsa, çarşı da yolda, yada herhangi bir yerde sizi gördüğü zaman yanınıza gelip selam verip siz den sımsıcak bir karşılık buluyorsa bu tamamen sizin kalp güzelliğinizin yüzünüze ve tabi ki de karşınızdaki insanlara verdiğiniz pozitif enerji.Ben de tüm hayranlarınız gibi dizin her yaptığınızı ilgiyle ve canı gönülden takip ediyorum.İlk haber bültenini sunuşunuzu izledim, ve inanın sizinle bir kez daha gurur duydum.Yolunuz açık olsun, İnşallah sizi ulusal kanallarda da görürüz.Sevgi ve saygılar size ve size destek olan tüm kamera arkası ekip arkadaşlarınıza.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi