ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Ezgi Uzgel

AŞK İÇİN NE YAPMALIYIM?

10 Ekim 2018 06:00
A
a
Yalnızsın ya da uzun süredir mutsuz bir birlikteliğin var. Bu değişsin istiyorsun. Gerçekten istediğini düşünüyorsun. Ama hep aynı şeyler yaşanıyor, hep aynı kalıplar ilişkinin içinde tekrar ediyor.
Aynı şeyleri yapıp farklı bir şey beklemek zaten bir çılgınlık değil mi? Kuantum aşkı anlatırken her zaman bahsettiğim konuya geliyoruz biz değişmeden hiçbir şey değişmez. Ama sorun benim eşimde ya da o adamlarda diye düşünebilirsiniz. Bu gerçek bile olsa sizin o sorunlu insanı çekmenizi ve size o şekilde davranmasını sağlayacak bir şey var içinizde. İşte biz onu bulup değiştirmeliyiz.
Hayatta her şeyin bir kodu bir yasası var. Aşkın da bir yasası var. Bunu keşfedip uyguladıktan sonra mutlu olmamak mümkün değil. Bu konuda bir şeyler öğrenmeye ve yardım etmeye kendinizi açın yeterki.
Her şeyin başı niyet etmek . Bu durumun değişmesine niyet etmeniz çok önemli. Ancak sadece niyet yetmez. Değişim için hareket etmek de gerekir.  Bu hareketin bütün planlarda olması gerek. Yani düşüncelerde farkındalık ve değişim, duygulardaki blokajların çözülmesi ve bunların en nihayetinde davranışlarınıza yansıması. Nihayetinde aşk konusunda bilinçli ve mutlu yeni bir ben ortaya çıkacak.
Bunun için size 4 önerim var:
1. Eğitim alarak  erkeklerin dilini ve ne istediklerini daha iyi anlayabilirsiniz, aynı zamanda onlardan bir şeyi nasıl isteyebileceğinizi ve onlara kendinizi nasıl ifade edeceğinizi anlarsınız.   Aynı zamanda aşkın yasasını idrak edersiniz. Çocuğunuz matematikten zayıf alsa ne yaparsınız hemen ona ders aldırmaz mısınız. Çocuğunuzun aptal olduğunu düşünmezsiniz sadece bir konuda biraz yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür ona yardımcı olursunuz. Yetişkin de olsanız aynı şey sizin içinde geçerlidir. Aşkta zayıf bir not almış olabilirsiniz. Ama biraz eğitimle hemen bir şeyler düzelmeye başlar.
2. Seanslar ile bilinçaltı kalıplarınıza inip, onları dönüştürme imkanınız var. Bunu başardığınızda duygularınız değişir. Duygularınız değiştiğinde ise davranışlarınız değişir. İstemeden de olsa sürekli eşinize veya erkek arkadaşınıza aynı davranışları gösteriyor olabilirsiniz. İşte beraber bunların kökenine inip bunları değiştirmediğimiz sürece bu hikaye böyle devam eder. Bir danışmana maskesiz ve yargılanma korkusu olmadan kendini açmanın hafifliği bile inanılmazdır. Bir de  birlikte gençliğinize, çocukluğunuza , anne karnına hatta belki daha bile geriye, atalarınızdan gelenlere kadar gittiğinizde ve oradaki sorunları çözdüğümüzde ne kadar hafiflediğinize inanamayacaksınız.
3. Numerolojik analiz ile kendinizi, bu hayata hangi zorluklar ve avantajlarla geldiğinizi keşfedeceksiniz. Standart davranış kalıplarınızı göreceksiniz. Bütün bunlar konusunda aldığınız tavsiye doğrultusunda harika bir gelecek inşa etme imkanınız var.
4. Aşk ve ilişkiler konusunda yazılarımı okumak ve videolarımı izlemek. Bunlar tamamen ücretsiz olup size en faydalı olacak konular seçilmiştir. Yukarıdaki 3 adımı atmakta tereddütlü iseniz size yardımcı olacaklardır.
Evet o zaman böyle olsun, şöyle olsun demeyi bıraktığınız ve aşk konusunda uzmanından destek aldığınız günleriniz olsun…
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi