Ezgi Uzgel

DİŞİLİĞİ HEMEN ARTTIRMAK İÇİN 7 TAVSİYE

24 Nisan 2018 23:59
A
a
Günümüzde en çok konuşulan konulardan biri kadının dişil enerjisinin eksik olması ve onu nasıl arttırabileceği olmaya başladı. Dünyada kadın ve erkek olarak bulunduğumuz sürece tamamlanma ihtiyacında olacağız. Bu tamamlanmanın da bazı fiziksel ve duygusal yasaları var. Kim bu yasaları daha iyi kavrıyorsa kadınlığını daha iyi yaşayabilecek ve bu alanda daha çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda gerçek şu ki kadınlar için bu alan yani daha kadınsı olmak ve beğeneceği ve mutlu olacağı erkekleri kendine çekmek çok önemlidir.
Kadının dişiliği arttığında gücü artar, hayranları ve takipçileri artar mıknatıs gibi çekici olur. Dişiliği arttırmak sakral çakra dediğimiz dişilik enerjisinin kaynağı 2. enerji merkezini güçlendirerek ve dengeleyerek olur.
Bu tabii ki kısa süreli bir çalışma değildir. Ama bugün hızlı bir şekilde ne yapabiliriz. Neleri hemen uygularsak etkisini hemen görmeye başlarız bundan bahsedeceğim. Size hemen uygulayabileceğiniz 7 metot vereceğim.
Dişiliği hemen arttırmak için 7 tavsiye:
1. Daha fazla su içmek sakral çakrayı besler. Sakral çakra su elementiyle ilişkilidir. Dehidre olan bir kişi yani susuzluk çeken bir kişinin çekici olması mümkün değildir. Bizde ‘kız kuru bir şey’ tabiri de makbul olmayan bir kadını anlatır. Sakral çakra sıcak ve nemli bir alan olarak düşünürsek soğuk su iyi gelmez. Çin tıbbında da batılı kadınların birçok kadın hastalığının soğuk içecekler nedeniyle olduğunu işaret ediyorlar. O yüzden ılık su içmek daha iyidir.
2. Banyo yapmak yine su elementi ile ilişkilidir. Suyun her bir zerresini bedeninizde hissederek banyo yapmak duyularınızı da güçlendirecektir. Bedenle ve kadınlığınızla bağınızı güçlendirecektir.
3. Cildinizin nemsiz kalmamasına özen gösterin. Belli bir yaştan sonra cildin nemliliği azalıyor. Mutlaka krem ve yağlarla vücudunuzu nemlendirdiğinizden emin olun.  
4. Bedendeki suyu arttıracak yiyecekler yemek. Salatalık gibi sebzeler ve meyveler. Meyveler 2 çakra tarafından yönetilir. Sulu meyveler yemek, çiğ besinler tüketmek dişiliği arttırır.
5. Cinsel bölgedeki kasları sıkıp bırakmak. Nefes alırken sıkmak ve verirken kasları rahat bırakmak. Bir randevuya gitmeden önce bile yaptığınızda çekiciliğiniz kat kat artar. Göz bebeklerinizi de büyütür. Bir erkek kendini çok daha fazla size çekilmiş bulur.
6. Turuncu 2. enerji merkezi yaratıcılığın rengidir. Turuncu renkli kıyafetler giymek ve turuncu objeler bulundurmak yaratıcılığı ve dolayısıyla dişiliği arttırır. Turuncu yaratıcılığı şarj eder.
7. Dans etmek dişiliğin temel unsurlarından biridir. Özellikle alt bedeni harekete geçirecek kalçaları kullanan dansların etkisi büyüktür. Oryantal, Latin ya da Afrika danslarını tercih edebilirsiniz.
Bu 7 madde daha mekanik olan ve hemen uygulayabileceğimiz konular. Bunları hemen deneyip geri dönüşlerinizi de paylaşırsanız sevinirim. Bir başka yazımda uzun vadede dişiliği arttırmak için daha çok çaba gerektiren ancak daha büyük değişim gerektiren metotlardan bahsedeceğim.
O zamana kadar dişi kalınJ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi