Ezgi Uzgel

DOLUNAY AŞK NİYET VE YÜKLEMESİ

11 Eylül 2018 22:07
A
a

Dolunaylar duyguların en yoğun olduğu zamanlardır. Çin tıbbında dolunayda ameliyat olmak tavsiye edilmez, kanamayı durdurmak zor olabildiği için. Astrolojide dolunayda bazı kişilerin seyahat etmesi uygun değildir. Dolunayda suç oranları fazladır.
Ay duygularımızla, geçmişle, döngülerle ilgilidir. Duygularımızın ise bizim üzerimizde yoğun bir etkisi vardır. Bu etkiler negatif olduğu gibi pozitif de olabilir. Mısır’da ayın iki yüzü vardır. Aydınlık ve karanlık yüzü. İsis aydınlık yüzünü Neftis ise karanlık yüzünü temsil eder.
Biz işimiz aşkla ilgili olduğu için 25 Ekim dolunayını bu konuda değerlendireceğiz. Aşka niyet edeceğiz. Ayın karanlık yüzü açısından aşka engel olan bariyerlerin kalkmasını, aydınlık yüzü açısından ise aşka kavuşmamızı.
25 Ekim gecesi bir aşka niyet çalışması yapacağım. Sosyal medyada beni takip eden ve ilgili gönderiyi beğenip altına ismini yazan herkesi de bu çalışmaya dahil edeceğim. O akşam onlar için de Bodrum sahilinde özel bir biçimde aşka niyet edeceğim.
Aşkı her an yanında hissetmek isteyenlere ise özel tılsımlar hazırlayacağım. Ben de ruh eşimi ararken pembe quarz bir bilekliğe aşk yüklemiş ve o aşkı her an hissede hissede ruh eşimi hayatıma çağırmıştım. Şimdi isteyenler için 2 harika takı tasarlattım. Biri pembe quarz’dan bir bileklik, diğeri ise Anadolu’dan bir aşk tanrıçası figürü olan, arkasında isminizin yazdığı gümüş bir madalyon. Bu iki özel tasarımı da aşka niyet ettiğimiz gece tamamen isteyen kişilere özel aşkla yükleyeceğim. Duyguların en yoğun olduğu dolunay gecesinde, romantik bir Bodrum akşamında sahil kenarında aşka yüklenen kolyenizi veya bilekliğinizi hep üzerinizde taşıyabilecek ve her aşk titreşimini yanınızda hissedeceksiniz.
Böyle şeylerin etkisi var mı sorarsanız ben gördüm. İnsan neye niyet ederse o oluyor, neyi çağırıyorsa o geliyor. Dikkat nereye yönelirse enerjide oraya akıyor.
Bu dünyada herhangi bir şey gerçekleştirmenin ilk adımı niyet etmek, istediğimiz şeyin niyetine girmek. Sonrasında istediğimiz şeyin gelmesine izin veriyor ve kabul ediyoruz. Bunların detayını Kuantum Aşk eğitimimde bulabilirsiniz.
Siz de bu dolunayda aşka niyet etmek isterseniz. Sosyal medyadan beni takip edin, ilgili gönderiyi beğenin, sizin için de aşka niyet edelim. Size özel aşk yüklenmiş bir tılsım edinin ve aşkın titreşimini her daim yanınızda hissederek güç alın.
Aşkla kalın.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi