Ezgi Uzgel

Erkeklerin duymaya bayıldığı 3 cümle

29 Mayıs 2018 22:00
A
a
İletişim bütün ilişkilerin temelini oluşturuyor. Erkekler için çekici hale gelmek için de çok önemli bir araç. Ancak erkekler nasıl hissetmek ister ve ne duymak ister bunu biliyor musunuz?
Erkekler güçlü, kapasiteli, kadının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya muktedir, hatta bir süper kahraman gibi hissetmek isterler. O yüzden erkek için önemli olan sizin yanınızda kendini nasıl hissettiğidir. Yani siz ona kendini nasıl hissettiriyorsunuza bakmak gerekir. Her erkek kadınının arzu ettiği erkek olmak ister ve bunun için çaba gösterir. Peki kadınlar bu çabayı yeterince takdir ediyor mu?
Erkeklerin duymaya bayıldığı 3 cümleye gelelim. Bu cümlelerle sizi daha çekici bulacaktır. O sizin yanınızda kendini özel hissederse, siz onun için özel biri haline gelirsiniz. İlişkide pasif Türk kadını imajını lütfen bırakalım. Durduğum yerde duracağım ve sadece eli yüzü düzgün bir kadın olduğum için tüm erkekler bana bayılacak ve bana hizmet edecek fikri nereden türedi bilmiyorum ama hiç doğru gözükmüyor. Kadınların da erkeklerin ihtiyaçlarını gözetmesi gerekiyor ve bunlar düşündüklerinden çok farklı ihtiyaçlar. Aynen bu 3 sihirli cümle gibi.
Bu cümleleri ilk John Gray’den duymuştum. Aslında öyle hissettiğimi ama söylemediğimi keşfettim. Sonrasında kendim de kullandım. Bu cümleler sihir etkisi yarattı. Sonrasında ise danışanlarıma tavsiye ettim. Birçok mutlu anın temeli atıldı böylece.
  1. Harikasın.
  2. Beni kurtardın.
  3. Benim kahramanımsın.
Bir kadın olarak neden ben ona övgü dolu sözler söyleyeceğim o bana söylesin diye düşünebilirsiniz. Bu bir sobanın önünde durup bana ısı ver demek gibidir. Sen bana önce ısı ver ben sana sonra odun atacağım. Soba böyle yanmıyor hepimiz biliyoruz. Eğer biz ona gerekli olanı verirsek o kendini bizim yanımızda daha erkek gibi hissedecektir. Sonrasında erkeğin kadını için yapabileceklerinin sınırı yoktur!
Bu cümleleri kullanmak için dev olaylar olmasını beklememelisiniz. Kadınların erkeğin ilişkinin ilk zamanında kendilerine yaptığı yatırımın sonsuza kadar süreceğini düşünmeleri yanlıştır. Erkekler bize hizmet etmek zorunda değillerdir. Eğer bizim için bir şey yapıyorlarsa bunu takdir etmek gerekir. Bizim taşıyamadığımız bir suyu taşıdıklarında harikasın diyebiliriz çünkü öyledirler. Ya da arabamız yolda kaldığında bizi gelip aldıklarında, gerçekten kendi işlerini bırakıp bunu yapıyorlar ve bizi o durumdan kurtarıyorlar. Bu da kahramanlıktır.
Kadın ilgi erkek takdir ile beslenir. Erkeklerimizi takdir etmeyi bilelim. 3 sihirli cümleyi kullanalım.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi