Ezgi Uzgel

ESKİŞEHİR’İN KADERİ

10 Temmuz 2018 22:00
A
a
Numeroloji isim ve doğum tarihi gibi yöntemlerle kişinin bazı yetenekleri, kaderi, öğrenmesi gerekenler vb. konularda fikir veren bir bilim dalıdır. Kehanet yöntemi değildir. Olma eğilimi olan durumlar gözükür. Gelecekle ilgili tahmindir. Zamanı yönetmek, zamanı keşfetmek için bir araçtır. Sayılar kelimelerin çok ötesindedir. Numerolojide sayılar arketipler yani ilk örnekler olarak işler. Pisagor’dan Cahit Arf’a kadar herkes evrenin sırlarının sayılarda yattığından bahsetmiş.
Kişilere yetenekleri, kaderleri, aşktaki uyumları gibi konularda danışmanlık yaparken neden Eskişehir’in kader sayısına bakmıyorum ki dedim ve hesaplamaya giriştim.
Peki Eskişehir’in kader sayısı nedir?
E(5)+S(1)+K(2)+İ(9)+S(1)+E(5)+H(8)+İ(9)+R(9)=49
4+9=13
1+3=4 Eskişehir’in kader sayısı oluyor.
Peki 4 kader sayısına sahip olunca özellikler neler oluyor.
Güçlü yönler: Sadık, durağan, çok çalışkan, sistemli, pratiğe dönük, sabırlı, güvenilir, mantıklı, gururlu, inanılır, sağlam, dürüst, samimi, kaya gibi.
Zayıf yönler: Fazla ciddi, depresif, acımasız, inatçı, kaba, pinti, didaktik, sıkıcı, ağırkanlı, yavaş, hantal, kopamayan, hareketsiz, korkan, sıkışıp kalmış, boğucu.
Eski ve ortaçağlarda Eskişehir’in ismi Dorylaion imiş. Bu durumda geçmişteki kaderi şu şekilde imiş.
D(4)+O(6)+R(9)+Y(7)+L(3)+A(1)+İ(9)+O(6)+N(5)= 50
5+0=5 Kader sayısı
Güçlü Yönler: İlgi çekici, bilgili, zihinsel ve bedensel olarak canlı, maceraya düşkün, iyi konuşmacı, ileriyi düşünen, çoklu yeteneğe sahip, hevesli, iyi mizah anlayışına sahip, mükemmel iletişimci, spontan, analitik, merhametli, cesur.
Zayıf Yönler: Rutini reddeder, sorumluluktan kaçan, güvenilmez, düşünmeden hareket eden, değişebilen, kararsız, her zaman sadık değil, alaycı, aldatıcı, başladığı işi bitirmeyen, sorumsuz, hedefi olmayan, tutarlı olmayan, kafası karışık, bir yerde sabit durması zor, hırçın, huzursuz.
Çocuğunuza isim seçerken, şirketinize bir isim verirken, kendinizi tanımak isterseniz numerolojik analiz yaptırabilir ve en uygun olanı seçebilirsiniz. Sosyal medyadan beni takip edip, DM’den bilgi alabilirsiniz.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi