Ezgi Uzgel

KUANTUM AŞK VE DİŞİLİK KAMPI

18 Eylül 2018 23:59
A
a
Hepimiz ilişkilerimizde mutlu olmak istiyoruz. Hayattaki en temel, en önemli, bizi en çok etkilen hayat alanı ilişkiler.
İlişkilerimizi en güzel şekilde yaşamak için öncelikle kendi içimizde denge, huzur yaratmalı ve kadınlar olarak dişi özümüze tekrar kavuşmalıyız.
Dünyada da ülkemizde de mutlu birliktelik ve evlilikler var. Eğer siz ilişkilerinizde sürekli sorun yaşıyorsanız size böyle gelmeyebilir ancak var. Kadın ve erkeğin birbirini güzel bir uyum içerisinde tamamladığı, kadının kadınlığını, erkeğin erkekliğini yaşadığı ilişkiler var ve bu kişiler çok da mutlu. Ancak eril dişil enerji dengemiz bozuksa bu bir de bilinçaltı kalıplarıyla birleştiği an inanılmaz sorunlar yaşayabiliyor kadınlar:
  • Yıllarca evlenemeyebiliyor.
  • Evlense de evliliğin içinde mutlu olamıyor.
  • İlişkilerinde aşırı kontrolcü davranabiliyor.
  • Güvensizlik hissinden kurtulamıyor.
  • Yalnızlık hissi her seferinde sizi ele geçiriyor.
  • Gerçek aşkı bir türlü yaşayamıyor. Yaşayacağınızı sandığınız anda karşınızdaki erkek yok oluyor.
  • Yaşamdan keyif alma ve yaşamın bir oyun olduğu hissini yaşayamayabiliyor.
Bunlardan bir tanesi bile sizin için geçerliyse eril dişil dengeniz bozulmuş ve bilinçaltı kalıplarınız da sizi olumsuz etkiliyor olabilir.
26-29 Ekim tarihlerinde Bodrum’da Kuantum Aşk ve Dişilik kampı gerçekleştiriyor olacağız. Bu kampın temel konuları dişilik ve ruh eşimizi kendimize çekme, eğer bir eşimiz var ise onu ruh eşine dönüştürmek olacak.
Yukarıda saydığımız sorunları ve daha birçoğunu yaşıyorsanız. Dişiliğinizi arttırıp ruh eşinizi bir mıknatıs gibi kendinize çekmek istiyorsanız bu kampta buluşalım. Mutlaka bu konularda başka çalışan kişiler de vardır. Ancak ben bir şeyi onu gerçekleştirmiş olandan öğrenmek gerektiğini düşünen bir kişiyim. Parasız adama para nasıl kazanılır diye sorar mısınız? Yalnız bir kadına sen kendi dişiliğinle nasıl ruh eşini kendine çektin bana öğret de denemez herhalde.
Bu kampa ben aşkta sizler gibi çok acı yaşamış ve sonra kendi dişiliğini tekrar keşfetmiş onun bir çiçek gibi açmasını sağlamış ve ruh eşini hayatına çekmiş bir kadın olarak liderlik edeceğim.
4 gün boyunca mutlu bir ilişkiyi yaratmış, ruh eşini hayatına çekmiş bir kadın olarak bunların sırlarını sizinle paylaşacağım. Eğer kadın erkek ilişkilerinde sorunlar yaşıyorsanız ve artık çözmeye kararlıysanız bu kampı kaçırmayın derim. Sosyal medyadan daha detaylı bilgileri de paylaşıyor olacağım.
Siz de sevmeyi ve sevilmeyi, ruh eşinizle mutlu bir aşk ve ilişki yaşamayı hak ediyorsunuz. Gelin bunu beraber yaratalım.
Aşkla kalın.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi