1 Mayıs 2017 23:29
-A +A
Emine Girgin

Emine Girgin

Pardon! Sen daha iyilerine layıksın bebeğim


Bu “Sen daha iyilerine layıksın” cümlesi de TSE standardı gibi her ayrılıkta kullanılıyor ya neyse. Zamane ilişkileri neden çabuk başlayıp çabuk bitiyor hiç düşündünüz mü? Ben söyleyeyim size üç günde her şeyi yaşadığımız için.
***
Zamane ilişkilerinde flört aşaması jet hızıyla geçiyor.Eskiden “Benimle çıkar mısın?”denirdi hatırlarsanız (o da ayrı komedi), şimdi sevmeden sevişiyorlar, ertesi gün oluyor ve diyor ki kadın “Biz şimdi neyiz? “
Ay ne gülünç bir durum gerçekten.. Diyorum size üç günde tükeniyor her şey artık. İlk gün adam altyapıyı yapıyor. Yemekler, çiçekler, böcekler. İkinci gün sinema, kulüp, bar, disko. Üçüncü gün kadın adama o meşhur soruyu soruyor, “Biz şimdi neyiz” J Erkekten beklenen cevap saniyesinde geliyor olmayacağını belirterek“Sen daha iyilerine layıksın” diyor. Ve tabi ki kapanış.
Bunu okurken bana kızmayın hiç. Ben gördüklerimi yazıyorum. Sevişmek için sevmiş gibi yapıyorsunuz ve birde bu yaşadığınıza ilişki diyebiliyorsunuz ya pes doğrusu. Ha bir de bu üç günlük insan için üzülüp ağlayanları da ayakta alkışlıyorum cidden. Hissiz yaşıyoruz her şeyi arkadaşlar. His yok, duygu yok ama bir şeyler yaşanıyor. Dolayısıyla ilişki diye adlandırdığınız şeyde çabuk başladığı gibi çabuk bitiveriyor.
***
Sosyal medyanın kurbanı ilişkiler bunlar. Bakıyorsun adamın instagram profiline 100 bin tane arkadaşı var. Yahu bir insanın gerçekte birebir görüştüğü nasıl bu kadar çok arkadaşı olabiliyor ki? Mümkünatı yok. Bir tık ile dünyanın her yerinden arkadaş ekleyebiliyorsun. Çünkü facebook, instagram, swarm gibi sosyal medyada seçenek çok olduğu için erişemeyeceğimiz kimse kalmadı. İlişkimizden azıcık sıkılsak hop hemen başka birini arıyoruz. Pardon aramıyoruz, bir tık’la arkadaş oluyoruz. Konuşuyoruz, görüşüyoruz, sevgili oluyoruz ve yazımın başında bahsettiğim gibi üç günde her şeyi yaşayıp, o kişiden sıkılınca da bir tık’la ayrılıveriyoruz işte bu kadar basit… 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

İŞTE MÜDÜR PUANLARI!

17:10 26 Temmuz 2017
ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

ÜSTÜME DÜŞENİ YAPACAĞIM

19:01 9 Ağustos 2017
Saldırıya 3 tutuklama

Saldırıya 3 tutuklama

18:03 1 Ağustos 2017
Olumlu gelişmeler var

Olumlu gelişmeler var

19:25 21 Temmuz 2017
Arşiv
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir ve Eskişehirspor haber video ve yorumlarıHaber Yazılımı Haber Scripti