Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Milli masa tenisçi hikayesini anlattı

Okunma: 600
Videoyu Aç Milli masa tenisçi hikayesini anlattı
A
a

'Şampiyonların İzinde' projesi kapsamında Milli cimnastikçi Demet Mutlu Eskişehir’e gelerek geleceğin yıldız adaylarıyla bir araya geldi. Programın sunumunu ise TRT Spor Spikeri Ersin Düzen yaptı.

Birikimlerini aktardı
Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen 'Şampiyonların İzinde' projesiyle farklı branşlarda spor hayatını sürdürmekte olan sporcular, alanlarında ulusal veya uluslararası başarılar elde etmiş üst düzey sporcularla bir araya geliyor. 'Şampiyonların İzinde' projesi ile Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında ya da takım sporlarında önemli başarılar elde etmiş sporcular, geleceğin spor yıldızı adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaşıyorlar.
 
Plaketler verildi
Projenin Eskişehir ayağı geçtiğimiz gün Yenikent Şehit Anıl Gür Spor Salonu’nda gerçekleşti. TRT Spor Spikeri Ersin Düzen’ in moderatörlüğünde,  Milli cimnastikçi Demet Mutlu, geleceğin yıldız adayları ile bir araya geldi. Eskişehirli tekvando, karate, masa tenisi, eskrim gibi birçok branştan sporcu ve antrenörkatıldı. Programda Milli cimnastikçi Mutlu, genç sporculara deneyimlerini ve başarıya giden yoldaki kilit noktaları aktardı. Program plaket takdimi ve madalya töreninin ardından sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi
Ahmet Ataç
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel