Milli sporcuydu şimdi markette çalışıyor!

Videoyu Aç Milli sporcuydu şimdi markette çalışıyor!
A
a

Spora ve sporculara yeterince imkan verilmemesinin bir örneği Eskişehir'de yaşanıyor. Uzun yıllar futbol ve rugby oynayan, 2017 yılında ise Milli olan Kader Bayram, şimdilerde kardeşlerine bakabilmek için markette çalışıyor.

Yedi kardeşine bakıyor
İlkokulda öğretmeninin yönlendirmesiyle spora başlayan Kader Bayram, yıllardır futbol ve rugby sporlarıyla ilgilendi. 2017 yılında milli olma başarısı gösteren 21 yaşındaki Bayram, 7 yıl boyunca Çamlıcaspor, Eskişehirspor gibi takımlarda mücadele etti. Ancak forvet ve sol açık oynayarak 28 gole ulaşan Kader Bayram, 7 kardeşinin geçimini sağlamak için bir marketin manav bölümünde çalışmaya başladı.
 
“Kaderimde yokmuş”
Bayram, “Aileme bakmak zorundayım, ayrıca bizleri kullandıkları için sporu bıraktım. Kendilerine para kazandırdılar, sonra bizi aramadılar. Bu yüzden bıraktım. Üniversite okumak hayalimdi, beden eğitimi öğretmenliği bölümünü kazandım ama maalesef okumak kaderimde yokmuş" dedi. 7 kardeşinin geçimini sağlamak için bir marketin manav bölümünde çalışan Bayram’ın arzusu sahalara dönmek ve yaptığı sporda hak ettiği değeri görmek. (İHA)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi