ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Mücadele dayanışması

Videoyu Aç Mücadele dayanışması
A
a

Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğini söyledi.


Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğini söyledi.
ETB Başkanı Ömer Zeydan, “Tüm bu sıkıntıları aşmak için, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan ve TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun destekleriyle yürütülen Enflasyonla Mücadele Programını son derece önemli buluyor ve destekliyoruz. Tek yürek ve tek ses olursak, enflasyonla mücadelede de netice alacağımıza eminiz” diye konuştu. Reel sektörden finans sektörüne, kamudan vatandaşlarımıza kadar tüm Türkiye olarak aynı hedefe kilitlenerek hem firmaların hem de milletimizin enflasyonla mücadeleye en geniş şekilde katılacaklarına inancının tam olduğunu belirten Zeydan, bu iktisadi mücadelede Borsa üyeleriyle güçlü koordinasyon ve istişare ile enflasyonla mücadeleye kampanyasına topyekûn destek olacaklarını söyledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi