Muhtarlar köprüdür

Videoyu Aç Muhtarlar köprüdür
A
a

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Muhtarlar Günü sebebiyle mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Gündoğan, muhtarların belediye ile vatandaş arasında köprü vazifesi gördüğünü söyledi.


İlçede 19 mahalle bulunduğunu belirten Başkan Gündoğan, her mahalle muhtarı ile her zaman iç içe ve birlikte fikir alışverişi yaptıklarını belirtti. Gündoğan, muhtarlara büyük önem ve değer verdiklerini, mahallede eksikliklerin ve taleplerin neler olduğunu en iyi bilen kişilerin muhtarlar olduğunu ifade etti. Başkan Gündoğan, belediye ile muhtarların iş birliği ve dayanışma içinde çalışmanın mahalleye hizmet ve yatırım olarak yansıdığını ifade ederek “Her ne kadar Büyükşehir yasası ile muhtarların ellerinden yetkiler alınsa bile bizler her zaman onların yanındayız. Muhtarların talep ve isteklerinin giderilmesi belediyenin asli görevidir” dedi. HM
 
1000
icon
Doğa Sever 19 Ekim 2018 16:10

Yıllardır bekleyen Mahmudiye Yarış Tayı İdman Sahası , Yaşlı Bakım Merkezi , Medikal Malzeme Merkezi ve Kaymazyayla EKO Turizm konusu da çözülür inşallah!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi