Muhtarlarla İstişare Toplantısı

Videoyu Aç Muhtarlarla İstişare Toplantısı
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Mahalle Muhtarlarıyla Her Ay Düzenli Olarak Yapacağı İstişare Toplantılarının İlkini Gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle muhtarlarıyla her ay düzenli olarak yapacağı istişare toplantılarının ilkini gerçekleştirdi.
Belediye Meclis Salonu’ndadüzenlenen toplantıda, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Öner ile Süleyman Karakuş ve birim müdürleri hazır bulundu. Yaklaşık 2,5 saat süren toplantıda, mahalle muhtarları sırayla söz alarak mahallelerindeki sorunları anlattı.Mahalle muhtarlarını dikkatle dinleyen Başkan Mehmet Zeybek, iletilen bazı sorun ve talepleri anında çözerken, bazı sorunları da birim müdürlerine not aldırarak ilgilenmeleri yönünde talimat verdi. Toplantıya katılarak hizmet noktasında Afyonkarahisar halkı ile belediye arasında köprü görevi gören muhtarlara teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,toplantıların verimli sonuçlar doğuracağını belirterek, her ay düzenli olarak yapılacağını söyledi.
Kaynak : Afyon Haberleri
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi