MUHTEŞEM GALA

Videoyu Aç MUHTEŞEM GALA
A
a

Çekimleri Eskişehir’de yapılan Kral Midas’ın Hazinesi filmi muhteşem bir galaya imza attı. Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen galaya katılım yoğun oldu.


Güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi güldürmeye hazırlanan Kral Midas’ın Hazinesi filminin galası Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Çekimleri Eskişehir’de yapılan komedi filminin galasına ilgi büyük oldu. Muhteşem galaya Vali Yardımcıları Bekir Şahin Tütüncü ile İsmail Soykan, Çiftele eski Başkanı Metin Özen başta olmak üzere çok sayıda isim katıldı.
USTA KADRO
Filmin başrol oyuncusu İsmail Baki Tuncer galada “Bu benim üçüncü başrol filmim. Gerçekten çok yorucu sahneler vardı. Arazi, dağ, tepe, orman derken, hazine peşinde olduğumuz için, çok yorulduk. Eskişehir’i çok fazla gezme imkanımız olmadı. Onun yerine tarihi yerleri gezmiş olduk film çekerken. Çok da usta bir kadro var benimle beraber. Güzel eğlenceli bir şey çektik, inşallah beğenirler. Herkes filme gitsin, özellikle Eskişehirliler” ifadelerini kullandı.
YEŞİLÇAM TADINDA
Filmde Rehber Ömer’e hayat veren Tevfik İnceoğlu, “Film gerçekten çok güzel. Eski Yeşilçam tadında. Çok komik ve eğlenceli bir film. Frigya Vadisi’nde geçiyor. Bu film sadece Eskişehir’i tanıtmıyor. Bazı sorumluluk projeleri de var. Bizim ülkemizden hazineler, tarihi eserler götürüyorlar yurtdışına. Bunu da tirajı komik bir şekilde anlatmaya çalıştık seyircilere. Hem eğlenecekler, hem duygulanacaklar. Benim oradaki rolüm Rehber Ömer. Ben orada daha çok kurnaz bir adamı oynuyorum. Amacım onlara hazinenin yerini göstermek ve hazineyi sonradan ellerinden almak. Filmin sonunda neler başımıza geleceğini görecekler izleyiciler. Zevkli bir iş çıktı” diye konuştu.
GÜLDÜRECEK
Filmde Seyyar Hoca’yı canlandıran Murat Ercanlı, “Setinde kahkaha attığımız, kendimize güldüğümüz bir film ortaya çıktı. Ailecek gidebileceğiniz, Türkiye’de sadece küfürle espri yapılamayacağının kanıtı aslında bu film. Yıllarca hep korku filmlerinde cin ve şeytan çıkaran hocayı oynadım. Bu rolüm tam ters köşe oldu. Normalde cin, şeytan çıkaran hoca değil de biraz beceriksiz komik bir hocayı oynadım. Seyyar Hoca cin çarpmasına karşı full kasko yapan, kredi kartına 6 taksit yapan komik bir hoca oldu. Ben inanıyorum ki bu filmin sonunda gülerek çıkacak, herkesin aklında da her oyuncunun birer repliği kalacaktır” şeklinde konuştu.
31 Mayıs’ta vizyona girecek olan filmin konusu şöyle: Kral Midas’ın Hazinesi, şans eseri buldukları define haritasının peşine düşen üç arkadaşın hikayesini konu ediyor. Eskişehir’de yaşayan Kahveci İbrahim, Yunus ve Rambo Ali, bir gece başlarına geleceklerden habersiz, domuz avına çıkar. Domuzların peşine takılan üç kafadar, kendilerini bir anda çukurun içinde bulur. Çukurdan kendirlerini kurtarmaya çalışan ekip, bu sırada çukurun içerisinde bir madalyon bulur. Hayatlarının değişeceğinden bihaber madalyonu kurcalamaya başlayan üç arkadaş, madalyonun içinde bir harita olduğunu fark eder. Ellerinde tuttukları kağıt, Kral Midas’ın hazinesine ait olduğu sanılan define haritasıdır. Turnayı gözünden vurduklarını düşünen ekip, vakit kaybetmeden hazinenin peşine düşer. Onlara bu maceralarında, Alamancı Cingöz, Rehber Ömer ve Seyyar Hoca da eşlik eder. Hazineye ortak olan 6 kişi, çıktıkları bu yolculukta, başlarını beladan uzat tutamaz. Düzenbaz bir iş insanı olan David ve adamlarını peşinde takan ekip, kendilerini büyük bir kaosun içerisinde bulur. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi