Mutluluk küresi  

Videoyu Aç Mutluluk küresi  
A
a

Odunpazarı Belediyesi tarafından Hamamyolu’nda bulunan Sanat Köprüsü’nün yakınına yerleştirilen ve insanların içine girip fotoğraf çektirebildiği dev kar küresi büyük ilgi görüyor. Soğuk havaya rağmen uzun kuyrukların oluştuğu dev kar küresinde fotoğraf çektiren vatandaşlar, bu farklı ve renkli hizmet için Odunpazarı Belediyesi’ne teşekkür ediyor.

Odunpazarı Belediyesi yeni yıl nedeniyle Hamamyolu’na yaklaşık 4 metre büyüklüğünde dev bir kar küresi yerleştirdi. Mutluluk Yeni Yılda da Odunpazarı’nda mesajıyla hizmet veren kar küresine giren vatandaşlar, fotoğraf çektirerek bu keyifli anlarını ölümsüzleştiriyor. Başta çocuklar olmak üzere 7’den 70’e herkesin büyük ilgi gösterdiği dev kar küresinde zaman zaman uzun kuyruklar oluşuyor.
Vatandaşlardan gelen talep üzerine böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden yetkililer, “Odunpazarı Belediyesi olarak yeni yıla renkli bir başlangıç olsun istedik. Proje ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Gelen istek üzerine dev kar küremiz 7 Ocak 2019 tarihine kadar Hamamyolu’nda hizmette olacak. Vatandaşlarımız ücretsiz olarak bu hizmetimizden istifade edebilirler” dedi. HM
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi