ÖĞRENMEYE GELDİK

Videoyu Aç ÖĞRENMEYE GELDİK
A
a

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Büyükerşen’in Eskişehir’de yaptıklarını Çorlu’da hayata geçirmek istediklerini belirten Sarıkurt, “Ondan belediyecilik hizmetleri nasıl yapılır öğrenmeye geldik” dedi.

Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticiler Eskişehir ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, beraberindeki belediye başkanları ile birlikte Eskişehir’e teknik gezi düzenledi.

YERELDE ROL MODEL
Eskişehir ziyaretlerine Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek başlayan Sarıkurt, Eskişehir’in yerel yönetimler anlamında rol model olduğunu belirtti. Sarıkurt “Eskişehir’e her gelişimde hayran kalıyorum. Eskişehirliler için bu sözlerimiz belki abartı olarak görülüyor ama Türkiye’de diğer kentlere gittiğiniz zaman Eskişehir’in ne kadar kıymetli olduğunu anlıyorsunuz. Sayın Büyükerşen cumhuriyet tarihimizin en kıymetli yerel yöneticilerinden birisi olduğuna inanıyorum. Hocamızın ‘Şehir Öğretir’ sloganı olduğunu biliyorum. Biz de ondan belediyecilik hizmetleri nasıl yapılır öğrenmeye geldik” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ
Sarıkurt ve ekibine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Büyükerşen, Sarıkurt’a çalışmalarında başarılar diledi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi