Olcay Çokar unutulmadı

Videoyu Aç Olcay Çokar unutulmadı
A
a

Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Olcay Çokar’ın adını taşıyan parkın açılışı Çokar’ın yakınları ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un katılımıyla gerçekleşti.


Odunpazarı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl rahatsızlığı nedeniyle yaşamını yitiren Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Olcay Çokar’ın adını taşıyan parkın açılışı Çankaya Mahallesi’nde gerçekleşti. Açılışa Çokar’ın yakınları, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve Çokar’ın mesai arkadaşları katıldı. Duygu dolu anların yaşandığı açılışta konuşma yapan Olcay Çokar’ın kızı Berfin Çokar, gözyaşlarını tutamadı. Parka annesinin adının verilmesi sebebiyle belediye çalışanlarına teşekkür eden Berfin Çokar, “Onun o güler yüzü ve neşesi gibi rengarenk bu parkı ona armağan ettiğiniz için tüm ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
ÇALIŞKAN BİR KARDEŞİMİZDİ
Olcay Çokar’ı çok sevdiklerini söyleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise, “Biz ona karşı borcumuzu ödemek için bir şeyler yapmalıydık. Bu parkı gerçekleştirdik. Odunpazarı’nın en iyi yerlerinden birisi. Onun adını yaşatacağımız bir park olsun istedik” diye konuştu. Konuşmaların ardından Olcay Çokar’ın fotoğrafının bulunduğu büstün ve parkın açılışı gerçekleştirildi. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi