Örnek olmayı sürdürecek

Videoyu Aç Örnek olmayı sürdürecek
A
a

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Şahin, Odunpazarı Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olmayı sürdüreceğini söyledi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir başarı ile yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Odunpazarı Belediyesi’nin başarılı yönetimi ve projeleri ile diğer belediyelere örnek olduğunu belirtti.
ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR
Yeni dönemde Başkan Kurt’un başarılarının devamını dileyen Başkan Şahin, “Ben Başkan Kazım Kurt’un yeni dönemde Odunpazarı ve Eskişehir Halkı için önemli projeler hayata geçireceğine inanıyorum. Geçmiş dönemde kadınlar, çocuklar, yaşlılar ve gençler için çok önemli çalışmalar yaptı, onların her zaman yanında oldu. Bu desteğin artarak devam edeceğini ve Odunpazarı Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek olmayı sürdüreceğini biliyorum” dedi.
BAŞARILAR DİLEDİ
31 Mart Yerel Seçimlerinde Bilecik Belediye Başkanı seçilen Semih Şahin’i tebrik eden Başkan Kurt, “Bilecik de bundan sonra sosyal demokrat, halkçı, şeffaf bir yönetim anlayışı ile yönetilecek. Ben Semih Başkanıma başarılar diliyorum” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi