Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan Kampüsü açıldı

Okunma: 3342
Videoyu Aç Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan Kampüsü açıldı
A
a

Odunpazarı bölgesindeki ilk ve tek özel okul olan Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan Kampüsü görkemli bir törenle Vadişehir’de açıldı.

Açılışa CHP Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, ETO Başkanı Metin Güler, Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan Kampüsü Kurucuları Gönül Gökmeydan, Baha Bakır, Burcu Atay Tunç ve Ufuk Hocaoğlu’nun yanı sıra STK temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 
Okulun Kurucusu Gönül Gökmeydan açılış konuşmasında “Dünyaya bir daha gelsem yine öğretmen olmak isterdim. 42 yıllık meslek hayatımı öğrencilerimin başarısına ve mutluluğuna adamış ve bundan gurur duyan bir öğretmenim. Eğitimde disiplin şart gelir. Katılıyorum ancak sevgisiz bir eğitim düşünemiyorum. Bu nedenle okullarımızda sevgi ve disiplinin birlikte işlediği bir eğitim modeli oluşturacağız. Bir öğretmenin hayatında yaşayabileceği en güzel günlerden birini yaşıyorum” dedi.
Ardından konuşma yapan Kurucu Coğrafya öğretmeni Baha Bakır, “Konforlu bir eğitim için tepeden tırnağa özenle tasarlanmış, her bir öğretmeni itinayla seçilmiş sevgi dolu özel bir okulu şehrimize ve ülkemize kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Sözlerine okulu tanıtarak devam eden Bakır’ın konuşmalarının ardından okulun inşaatını üstlenen Yiğitler İnşaat’ın sahibi Yasin Yiğit’e plaket takdim edildi.  Yasin Yiğit plaketinin okulun kurucularından Baha Bakır’dan aldı.
Plaket takdiminin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen de bir konuşma yaptı. Özen konuşmasında, yeni bir eğitim kurumu açıldığını ve bu kurumun toplumumuzu güçlendirdiğini söyledi. Konuşmaların ardından eğitim kadrosu gelen davetlileri selamladı. Gerçekleştirilen kurdele kesiminin ardından, açılışa katılan davetliler öğretmenler eşliğinde okulu gezdi.
 
1000
icon
Melahat 16 Eylül 2017 11:52

Hayırlı olsun.Tebrik ederim.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi