Pazarlıklar sürüyor

Okunma: 447
Videoyu Aç Pazarlıklar sürüyor
A
a

Anadolu Efes, 2017-1018 sezonunda Eskişehir Basket’te müthiş bir performans sergileyen Buğrahan Tuncer’i kadrosuna katmak istiyor. Bu konuda Anadolu Efes ile pazarlıkların sürdüğü ve anlaşma sağlandığı takdirde genç oyuncunun önümüzdeki sezon Anadolu Efes forması giyeceği açıklandı


 
Buğrahan prensipte anlaştı
Eskişehir Basket formasıyla son iki sezonda büyük işlere imza atan Buğrahan Tuncer prensipte Anadolu Efes ile anlaşmıştı. Birkaç gün içinde İstanbul temsilcisine imza atması beklenen Buğrahan için hem Anadolu Efes hem de Eskişehir Basket sıkı bir pazarlık içine girmiş durumda. 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Buğrahan için belirli bir bonservis bedeli isteyen Siyah Kırmızılı yönetim indirim yapmayı düşünmüyor.
 
Birkaç gün içinde çözümlenecek
Buğrahan Tuncer, Anadolu Efes ile anlaşma sağladı. Deneyimli oyuncunun kulübü Eskişehir Basket ile sıkı bir pazarlık haline giren İstanbul temsilcisi, Siyah Kırmızılı kulüpten indirim talep ediyor. Buğrahan Tuncer için Eskişehir Basket’in 200 bin lira istediği iddia ediliyor. Bu transferin birkaç gün içinde çözümlenip Buğrahan’ın Anadolu Efes’e imza atması bekleniyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi