REKTÖRE ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

Okunma: 357
Videoyu Aç REKTÖRE ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ
A
a

Yükseköğretim Kurulu tarafından bu yıl ilk kez hayata geçirilen "Üstün Başarı Ödülleri" kapsamında 'Topluma Hizmet Ödülü'ne layık görülen Anadolu Üniversitesinin ödülünü Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Bu yıl ilki düzenlenen Yükseköğretim Üstün Başarı Ödülleri kurumsal düzeyde 4 kategoride sahiplerini buldu. Anadolu Üniversitesi, “Topluma Hizmet Ödülü” kategorisinde 2017 yılı Üstün Başarı Ödülü’nü almaya hak kazandı. Anadolu Üniversitesi ‘dezavantajlı gruplara ve engellilere yönelik sunulan sistematik hizmetlerin etkisinin yüksek ve sürdürülebilir nitelikte olması ve bu çalışmaların uluslararası ve ulusal düzeyde model niteliği taşıması’ dolayısıyla ödüle layık görülürken, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ödülü, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde üniversitelerin 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı açılış töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı. Tören sonrası açıklama yapan Rektör Gündoğan, Anadolu Üniversitesi olarak özellikle topluma hizmet kategorisinde ödül almanın kendileri için gurur verici olduğunu, Anadolu Üniversitesi’nin doğrudan topluma yönelik somut projelerinin bundan sonra da artarak devam edeceğini ifade etti. Gündoğan, “Bu ödülü, tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz adına alıyorum” dedi. İHA
1000
icon
Doğa Sever 28 Eylül 2017 15:55

Üniversitelerimiz ; Üniversite sanayi işbirliği ödülünü Yazılım Kümelenmesine verecekleri katkı , Yere Kalkınmaya Katkı ödülünü de Turizm Kümelenmesi çalışmalarına verecekleri katkıyla , alacaklar inşallah!

1 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi