ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

SAĞIR SESSİZLİK!

Okunma: 855
Videoyu Aç SAĞIR SESSİZLİK!
A
a

Eskişehirspor’un tüm sorunları halının altına süpürülürken kimseden ses seda çıkmıyor. Ocak ayına az bir zaman kaldı... Günü zor kurtaran kulübün yarını büyük tehlike altında ancak şehirde kulakları sağır eden bir sessizlik var!

15 milyon TL lazım
Eskişehirspor tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşıyor. Kulübün geleceği büyük bir çıkmazda… Ne şehirden ne de şehrin ileri gelenlerinden destek göremeyen Siyah-Kırmızılı kulüp adeta unutulmuş durumda. Devre arasına kadar 15 milyon liralık desteğe ihtiyacı olan Eskişehirspor, bu kaynağı bulduğu takdirde transfer tahtasını açabilecek. Ancak bu kaynak bulunamaz ve transfer açılamazsa çok büyük sorunlar kapıda bekliyor olacak.
 
Kimseden ses çıkmıyor
Es Es’e ne yazık ki hiçbir kesimden maddi anlamda destek gelmiyor. Kaderi ile baş başa bırakılan kulüp, yaşam mücadelesi veriyor. Eskişehir’in en önemli markası olan Eskişehirspor’a sahip çıkılmaması ise cefakar taraftarı oldukça üzüyor ve bir o kadar kızdırıyor. Eğer Eskişehirspor ihtiyacı olduğu 15 milyonluk kaynağı bulamazsa sezonun ikinci yarısında küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacak.
 
Kararın eşiğindeler
Başkan Halil Ünal bugün yöneticilerle toplantı yapacak. Yönetimin yaşanan sıkıntılı süreçte nasıl bir yol izleyeceği bugün veya en geç yarın belli olacak. Alınan bilgilere göre bazı yöneticilerin genel kurul kararı alınması ve görevlerini bırakmaları yönünde fikir belirttiği, bazılarının ise genel kurula giderek yönetimde kan değişimine gidilmesini istediği öğrenildi. Başkan Halil Ünal, kulübe aday çıkması halinde görevi bırakacağı konuşuluyor. Ancak aday çıkmaması halinde ocak ayına kadar Ünal’ın göreve devam edeceği gelen haberler arasında.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi