ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ

Videoyu Aç ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ
A
a

Final Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Kamil Emeksiz, Okulararası Voleybol Genç A Erkekler İl Birinciliği Müsabakalarında Eskişehir Şampiyonu olan Özel Final Temel Lisesi sporcu ve teknik heyetineşampiyonluk yemeği verdi.

 Derece hedefliyorlar
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Şube Müdürü Mithat Mutu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdülkerim Çömce, Koordinatör Müdürü Erdoğan Yeşilcan, Antrenör Bilal Pakoğlu ve sporcuların katıldığı yemekte Kamil Emeksiz; antrenör ve sporcuları bu başarılarından dolayı kutladı. Hedeflerinin Eskişehir’e Türkiye Derecesi getirmek olduğunu söyleyen Emeksiz, desteklerinden dolayı Hüseyin Aksoy’a teşekkür etti.
 
Destek devam edecek
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Okullararası Voleybol Genç A Erkekler kategorisinde üç yıl planlı ve istikrarlı bir çalışma ile art arda Eskişehir Şampiyonu olma başarısı gösteren Özel Final Temel Lisesi Camiasını kutladıktan sonra bu yıl bu takımdan Türkiye derecesi beklediklerini belirtti. Aksoy, gençliğe ve spora yatırım yapan tüm kurum ve kuruluşlara ellerinden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğiz dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi