Sanatın renkleri Odunpazarı'nda

Videoyu Aç Sanatın renkleri  Odunpazarı'nda
A
a

Açıldığı günden beri birbirinden eşsiz sergilere ev sahipliği yapan Odunpazarı Belediyesi Çağdaş Sanatlar Galerisi, 14’üncü sergisini açmaya hazırlanıyor.

Açıldığı günden beri birbirinden eşsiz 13 sergiye ev sahipliği yapan Odunpazarı Belediyesi, 17 Kasım 2018 Cumartesi Günü 14’üncü sergisini açacak. Prof. Dr. Halil Akdeniz’in ‘Kültür İmleri-İmgesel Yorumlar’ adını verdiği resim sergisi, sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanan Çağdaş Sanatlar Galerisi, bir ay boyunca ‘Kültür İmleri-İmgesel Yorumlar Resim Sergisi’ne ev sahipliği yapacak.
Prof. Dr. Halil Akdeniz’in olgunluk döneminin bir ürünü olarak ortaya koyduğu Kültür İmleri dizisinden bir seçkiyle yer alacağı sergi, uzun bir sürenin ardından Eskişehir izleyicisiyle yeniden buluşacak. Küratörlüğünü Hayri Esmer ve Rıdvan Coşkun’un yaptığı sergi, sanatçının ‘Benim sanatım otobiyografim üzerine kuruludur’ söyleminin bir parçası olarak, başlangıcından bugüne uzanan süreçte yaşadığı düşünsel, biçimsel değişimlerinin ve arayışlarının bugününe odaklanıyor. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi