SEÇİMİN NABZI - 19 GÜN KALDI

Videoyu Aç SEÇİMİN NABZI - 19 GÜN KALDI
A
a

SEÇİMİN NABZI - 19 GÜN KALDI

SORUNLARI BİZ ÇÖZDÜK

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un, Gökmeydan Seçim İletişim Merkezi büyük bir coşkuyla açıldı. Açılış töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Sloganlar eşliğinde kürsüye çıkan Başkan Kurt, “31 Mart bir belediye seçimi. Yerelde kim size daha iyi hizmet yapıyorsa ona destek vereceksiniz. 20 yıldır Eskişehir’i 1 numara yapan Yılmaz Hoca varken başka birine oy vermek Eskişehir’e ihanettir. 5 yıldır Odunpazarı’nda ben Eskişehir’e çok ciddi hizmetler yaptım. Gökmeydan’ın her türlü sorunu çözdük” ifadelerini kullandı.
***
MAKUS TALİH DEĞİŞECEK

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, seçim ziyaretlerine son sürat devam ediyor. Son günlerde ziyaretlerinde Sakallı’ya AK Parti Milletvekili Nabi Avcı’nın eşlik etmesi gözlerden kaçmıyor. Toplumun her kesimiyle bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Sakallı bu kez esnafla buluştu. Esnafa projelerini anlatan ve oy isteyen Sakallı, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflara şu notu düştü: “Bugün güne esnaf kardeşlerimiz ile kahvaltı yaparak başladık. Eskişehir için hayallerimizi, yapacaklarımızı anlattık. Eskişehir’in makus talihinin değişmesine çok az kaldı.”
***
HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı AK Partili Volkan Doğan, Odunpazarı’nın sokak sokak gezmeye devam ediyor. Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle çalışmalarını hızlandıran Doğan, Odunpazarı için hayalini kurduğu projeleri anlatmayı ve oy istemeyi de ihmal etmiyor. Vatandaşlarla bir araya geldiği anları sosyal medya hesabında paylaşan Doğan, şu notu düştü: “Eskişehirlilerin yıllardır en uğrak yerlerinden olan, Eski Otogar bölgemizdeki; Sanayi Sokak, İnal Sokak ve Şentürk Sokak esnaflarımızı ziyaret edip hayırlı işler diledik. Esnafımız, umutlu ve gülen yüzleriyle bizi karşıladı. Esnafın gelişmesinin ve kalkınmasının o ilçeye de değer katacağının farkındayız, hep beraber başaracağız.”
***
YAŞANIR HALE GETİRECEĞİZ

İYİ Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Salih Karabacak, Odunpazarı’nı karış karış gezmeye devam ediyor. Karabacak ve ekibinin yolu bu defa 71 Evler Mahallesİne düştü. Mahalledeki işyerlerine uğrayarak esnafa hayırlı ve bol kazanç dileyen Karabacak daha sonra seçmenle kahvehanede bir araya geldi. Vatandaşlara hitap eden Karabacak şunları söyledi: “Odunpazarı’nın 85 mahallesi, her mahallenin farklı sorunları var. Bizim dönemimizde bütün mahallelerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri alacak. Bu hizmetler yalnızca klasik belediyecilik hizmetleri olmayacak. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim, sosyal ve kültürel yaşamlarına, yaşlılarımızın ikinci baharlarını huzur içinde geçirmelerine, işsizlerimizin iş imkanına sahip olmalarını sağlayacak projelerimizle mahallerimiz yaşanır hale gelecek.”
***
BEYLİKOVA KAZANACAK
CHP Beylikova Belediye Başkan Adayı Tolga Savaş, mahalle mahalle gezmeye devam ediyor. Vatandaşlarla her platformda bir araya gelen Savaş, projelerini anlatıp, kendisi için oy istiyor. Sosyal medya hesabında ziyaretlerden fotoğraflar paylaşan Savaş, şu ifadeleri kullandı: “Emircik Mahallemizdeyiz, Beylikova’da değişim ve yeni bir vizyon için Emircik hazır. Emircik kazanacak, Beylikova kazanacak. Birlikte Kazanalım Emircik...”
***
BİR VAAT!

Demokratik Sol Parti (DSP) Mihalıççık Belediye Başkan Adayı Haydar Çorum:
31 Mart günü ilçe halkı tarafından bize görev ve yetki verildiğinde ilçenin ilk yarı olimpik kapalı yüzme havuzunu yapacağız , . İlçemizin yüzme havuzu ihtiyacını; teknolojik donanımı, güvenliği ve konforuyla fark yaratacak muhteşem bir tesis olacak Yüzme Havuzunu ilçemize kazandırdığımızda. Hem halkımıza hem de öğrencilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.
***
BİR TWEET!

Yılmaz Büyükerşen beni Eskişehirli olmak ile sürekli gururlandırıyor. (ŞEYMA BÜYÜKKÖROĞLU)
***
BİR ADAY!

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSMAİL KÖSE

MEMLEKET: İNÖNÜ
MESLEK: ESNAF
YAŞ: 70
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi