Seçimler ertelendi

Okunma: 442
A
a

Resmi Gazete’de dün yayımlanarak yürürlüğe giren karar ile tüm oda ve borsalarda seçimler 2018‘in Nisan ayına ertelendi. Eskişehir Ticaret Odası Başkan adayları Metin Güler, Ayhan Sezer, Erdoğan Tekgöz ile Eskişehir Sanayi Odası Başkan adayları Celalettin Kesikbaş, ve Nadir Küpeli konu ile ilgili açıklama yaptı.

TEMPOMUZ DÜŞMEYECEK
ETO Başkan adayı Metin Güler: “Yola çıkarken ana hedefimiz; üyelerimizin kazancını artırmak, Eskişehir’in gelişmesini planlamak ve herkes için büyüyen bir ekonomi yaratmaktı. Bu hedef doğrultusunda, çalışmalara devam edeceğiz. ETO yönetimi, üyelerinin ortak faydasını ve ihtiyaçlarını gözeterek yürüttüğü çalışmalarına, vites büyüterek devam edecektir. Bu ertelemeden kaynaklı, bir tempo düşüklüğüne mahal vermeden, hayata geçirmeyi vaat ettiğimiz projelerimizle ilgili çalışmalara hız veriyoruz.”

SEÇİM YARIN GİBİ
HAZIRLANACAĞIZ
ETO Başkan adayı Erdoğan Tekgöz ise: “Zamandan bağımsız olarak çıktığımız bu yolda, çok çalışarak tüm üyelerimize dokunmayı, değişim gereğine duyduğumuz inançla bu değişimi başlatmayı hedefledik. Koyduğumuz hedefe ulaşma adına her zaman, sanki seçim yarın olacakmış gibi, projelerimizi hemen hayata geçirecekmiş gibi hazır olacağız ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Eskişehir ticaret erbabının, sessiz çoğunluğun sesi olmaya gayret göstereceğiz.”

PROGRAMDAN ETKİLENMEYECEĞİZ
ETO Başkan adayı Ayhan Sezer de: “Bizim için seçimlerin ertelenmiş olması programlarımızı hiçbir şekilde etkilemiyor. Biz Eskişehir sevdamızla, ticaret hayatına getireceğimiz yeni bir vizyon, yeni bir soluk, Eskişehir ticari hayatına yeni bir çıkış getirmek için bu yola uzun bir süre önce çıktık. Tüm üyelerimizle beraber çıktığımız bu yolda hedeflerimizde hiçbir değişiklik olmadan, ticari hayatın gerçek temsilcileri olarak yolumuza her zamankinden daha hızlı devam edeceğiz.”

GÜÇLENEREK DEVAM EDECEĞİZ
Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Celalettin Kesikbaş: “Son 3 aydır bizlere teveccüh gösterdiniz, destek verdiniz. Bizler koltuk sevdası ile değil, Eskişehir sevdalısı olarak bu yola çıktık. Şimdi bu 6 ay boyunca sizlere; sadece seçim zamanlarında ziyaret eden yöneticilerden, insanlardan olmadığımızı ispat edeceğiz. Eskişehir Sanayisini hak ettiği yere elbirliği ile getireceğiz. Durmak yok, birlikteliğimizi daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz.”

HIZ KESMEYECEĞİZ
ESO Başkan adayı Nadir Küpeli: “Biz sanayiciler için zamanın ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Alınan bu erteleme kararının, sanayicimize zaman kaybettirmemesi için gelecek için öngördüğümüz projelerle ilgili çalışmalara başlayacağız. Bizim tek odağımız var; aynı kaderi paylaştığımız sanayici dostlarımız. Bu sebeple, hem sahada seçim çalışmalarımıza, hem de projelerimizin hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi