Şehitlik Yolu Güzergahı Değiştirildi

Videoyu Aç Şehitlik Yolu Güzergahı Değiştirildi
A
a

Şehitlik Yolu Güzergahı Değiştirildi

Kütahya’nın Dumlupınar ilçesi Üçtepeler Şehitliği’ne giden yol güzargahının Kaymakamlık makamının çalışmaları ile değiştirildiği bildirildi.
Yapılan güzergah değişikliği ile ulaşım belli bir süre diğer alternatif yoldan yapılıp, yeni yolun sıcak asfalt ile kaplanacağı açıklandı. Sıcak asfalt çalışması öncesi yapılan ön hazırlık ve alt yapı iyileştirme çalışmalarını Kaymakam Abbasoğlu, Belediye Başkanı Şemsettin Akağaç ve İl Genel Meclis üyesi Şaban Türk yerinde inceledi.
Büyükaslıhanlar Üçtepeler Şehitliği’ne ulaşımın sağlandığı, aynı zamanda köy içinden geçen bu yol Başkomutan Tarihi Milli Parkı Gelişim Projesi ve Tanıtım Faaliyetleri kapsamında olup yol güzergahı Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu’nun talimatıyla değiştirildi.
Kaymakam Abbasoğlu, yaptığı açıklamada, ’’Yaptığımız güzergah değişikliği ve bu yolun sıcak asfalt ile kaplanması ile beraber Şehitliğimize ulaşım daha rahat ve daha konforlu olacak. Bununla birlikte ziyarete gelen vatandaşlarımızın aynı zamanda tur otobüsleri ile gelen ziyaretçilerimizin ulaşım anlamında hiçbir zorluk çekmeden şehitliğimizi ziyaret edebilecekler” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi