SİVRİHİSAR BİR MARKA OLACAK

Okunma: 286
Videoyu Aç SİVRİHİSAR BİR MARKA OLACAK
A
a

AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, EİYAP (Eskişehir İlçeleri Yenilikçi Atılım Platformu) kapsamında ilçe gezilerine Sivrihisar ile devam etti. Günay; “Sivrihisar şüphesiz bir marka ilçemiz olacaktır” dedi.

Tüm gününü Sivrihisar’da geçiren Günay, öncelikle ilçe kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakamla görüşen Günay, ilçenin mevcut durumu hakkında bilgi aldı. Kaymakamlık ziyareti sonrası Sivrihisar Belediyesi’nee bir ziyarette bulunan Günay, Sivrihisarlı kadınların atölye çalışmalarını inceledi. Bu sırada cam işleme tezgahına geçen Günay, kadınlar ile birlikte cam işledi, daha sonra seramik boyama işlerini inceledi. EİYAP kapsamında her ilçede gerçekleştirdiği yuvarlak masa toplantısını düzenleyen Günay, ilçenin tüm paydaşları ile bir araya geldi. Toplantıda, ilçenin mevcut durumu ve potansiyeli değerlendirildi.
Günay, “Sivrihisar ilçemiz hem tarihi hem kültürel açıdan çok büyük potansiyele sahip. Bu potansiyelin bir ölçüde açığa çıktığını görüyoruz. Tam anlamıyla ortaya çıkardığımızda Sivrihisar şüphesiz bir marka ilçemiz olacaktır. Bu süreçte ilçenin paydaşları olarak herkes üstüne düşeni yapmalı, destek vermeli” dedi. Yuvarlak masa toplantısının ardından ilçe pazarını ziyaret eden Günay, pazar esnafıyla görüştü, talep ve önerilerini dinledi. Pazar yolu üzerinde bir kahvehaneyi de ziyaret eden Günay, vatandaşlar ile sohbet etti, ilçenin durumunu ve düşüncelerini bir de onlardan dinledi. Daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Günay, ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı, yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi. Günay tüm gün Sivrihisar’da yaptığı incelemelerden sonra ilçeden ayrıldı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi