Siyasi beklentimiz yok

Okunma: 286
Videoyu Aç Siyasi beklentimiz yok
A
a

Cumhuriyet Köyü Hal Binasında Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Birliği Kooperatifi’nde üreticiler ile bir araya gelen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Her zaman üreticinin yanında olmaya, onlarla istişare yapmaya gayret ediyoruz. Bu konuda hiç bir siyasi beklentimiz yok” dedi.

Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Kooperatifi’ni ziyaret eden Ataç, “Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olmaya, onlarla istişare yapmaya gayret ediyoruz. Bu konuda hiç bir siyasi beklentimiz yok. Bu tesis, hepimize hayırlı olsun. Üretim ve pazarlama konusunda ortak çalışmalarımız olacak. Dileğimiz, bu tesisin iyi idare edilip, büyük fayda sağlaması” şeklinde konuştu.
Toplantıda Başkan Ataç, S.S. Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Birliği Kooperatifi  Başkanı Murat Çavuş, Cumhuriyet Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Yusuf Koyuncu, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Koyuncu, Hasanbey Mahallesi Muhtarı Sait Kandemir, Gökdere Mahallesi Muhtarı Bayram Dilber ve üreticiler ile uzun süre sohbet etti.  HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi