Sorunlara dönülsün

Videoyu Aç Sorunlara  dönülsün
A
a

Demokrat Parti (DP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ertuğrul Balkan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde göreve gelen belediye başkan ve meclis üyelerini tebrik ederek, “Artık Eskişehir sorunlarına dönülmeli” dedi.

Parti binasında açıklamalarda bulunan DP Odunpazarı İlçe Başkanı Ertuğrul Balkan, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında göreve başlayan belediye başkanı ve meclis üyelerini tebrik etti.
İMAR TALEBİ
Kutlamaların bittiğini ve bir an önce Eskişehir’in sorunlarına dönülmesi gerektiğini belirten Balkan, “Eskişehir’in genel olarak imar problemi vardır. Buna bağlı olarak trafik ve buna bağlı olarak da otopark sıkıntısı vardır. Bunlardan öncelikle imar problemlerine başlanmasını belediye başkanlarımızdan istiyoruz” dedi.
İTFAİYE GİREMEZ
Bazı sokakların problemlerinde bahseden Balkan, “Ticaret Lisesi ve Cumhuriyet Lisesi arasında kalan Model Sokak, Pilot Sokak, Harmanyolu Sokak, Olgunlar Sokak ve Ufuk Sokak araçların çift taraflı ve kaldırımlara park etmelerinden dolayı yayalar geçmekte zorluk çekiyor. Özellikle Olgunlar Sokakta bir yangın durumunda veya sağlık probleminde itfaiye veya ambulansın girmesi mümkün değil. Baktığımızda yollar dar kalmış onun için burada tedbir alınmasını istiyoruz” diye konuştu. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi