Sözümüzün arkasındayız

Videoyu Aç Sözümüzün arkasındayız
A
a

Üç aday ile seçimlere giden Eskişehir Barosu Olağan Genel Kurulu sonuçlandı. 428 oy alarak baro başkanı seçilen Mustafa Elagöz, “Meslektaşlarımız için çalışacağız. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız” dedi.

Eskişehir Barosu Olağan Genel Kurulu Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Baro Başkanı olabilmek için Mustafa Elagöz turuncu listeyle, Pınar Turhanoğlu Gücüyener mavi listeyle, Özgür Evren Kırdemir ise kırmızı listeyle yarıştı. Sabah 09:00- 17:00 arasında kullanılan oylar neticesinde sandıklardan çıkan sonuçlara göre: Mustafa Elagöz 428, Özgür Evren Kırdemir 209, Pınar Turhanoğlu Gücüyener ise 144 oy aldı. Sandıklardan 12 oy boş çıkarken, 3 oy geçersiz sayıldı. Mustafa Elagöz, rakiplerine fark atarak Eskişehir Barosunun yeni başkanı seçildi.
Emeklerinin karşılığını aldıklarını ve çok mutlu olduğunu söyleyen Elagöz, “Baromuz için, meslektaşlarımız için çalışacağız. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız. Eskişehir Barosu zaten güçlüydü. Artık daha da güçlü hale gelecek. Ekip arkadaşlarımla, Eskişehir adına, hukuk adına çalışacağız. Eskişehir Barosuna faydalı olmak için mücadele vereceğiz. Seçimler demokratik bir ortamda gerçekleşti. Eskişehir Barosu kazandı. Ben tüm meslektaşlarıma ve diğer başkan adayı arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
Mustafa Elagöz’ün Yönetim Kurulu Üye Adayları: İbrahim Malkoç, İzzet Aslan, Emine Cevahir Çalıkuşu Yazıcı, Çağrı Yücel, İrem Çeviker Maraşlı, Burcu Öztürk, Betül Duman, Ümit Örneksoy, Sencer Çelen, Yusuf Özcan.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi