Suluboya Günleri sona erdi

Okunma: 248
Videoyu Aç Suluboya Günleri sona erdi
A
a

Suluboya Günleri üçüncü çalışma atölyesi ve workshop çalışmalarının ardından sona erdi. Katılımcılara sertifikalarını dağıtan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bu sanat galerisinde binlerce hayale dokunduk” dedi.

Çağdaş Sanatlar Galerisi’de düzenlenen Suluboya Günleri’nin üçüncü çalışma atölyesi ve workshop çalışmalarına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Başkan Yardımcısı Figen Engin, Uluslararası Suluboya Derneği üyeleri ile çok sayıda suluboya meraklısı katıldı. Workshopa katılan Başkan Kurt da katılımcılar il birlikte suluboya resim yaptı. Atanur Doğan’ın çalışmalarını yürüttüğü workshop ile Suluboya Günlerinde çalışma atölyeleri ve workshoplar sona erdi. Katılımcılara, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un ve Uluslararası Suluboya Derneği başkanı Atanur Doğan’ın katılımıyla düzenlenen törende sertifikaları verildi.
 
Törende konuşan Başkan Kurt, “Bu sanat galerisinde; binlerce hayale dokunduk, sanatın paylaşılır ve çoğaltılabilir olduğunu gösterdik, duygularına dokunduğumuz insanların hayal dünyalarının nasıl değiştiğine şahitlik ettik. Açtığımız sergilerimizi binlerce insanla buluşturduk. Çünkü, hepimiz kendimizi ifade etmek isteriz. Sanatçı resim yaparak yaşama dair etkilendiği ne varsa onları insanların görebilecekleri bir biçime dönüştürür ve duygularını başkalarına ulaştırır” dedi.
 
Odunpazarı Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği tarafından Çağdaş Sanatlar Galerisi’nde düzenlenen “Suluboya Günleri” 18 Ağustos Cuma Günü sona erecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi