SÜNNET ŞÖLENİ

Videoyu Aç SÜNNET ŞÖLENİ
A
a

Odunpazarı Belediyesi tarafından Emek Mahallesinde yaşayan 6- 13 yaş arası 16 çocuğun katıldığı sünnet şöleni, Emek Mahallesinde bulunan İlk Adım Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çocuklar; pelerinleri, asaları ve şapkalarıyla şölen için eksiksiz hazırlanırken, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt çocuklara sürpriz hediyeler verdi. Sünnet şöleni kapsamında çocuklar Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nda bulunan Hayvanat Bahçesini gezdi. Özel olarak süslenen belediye araçları ile konvoylar halinde şehir turu yapan çocuklar, Odunpazarı Tarihi Bölgeyi de gezdi. Çocuklar, Tarihi Bölgenin ardından sünnet şöleninin yapılacağı İlk Adım Düğün Salonu’na götürüldü. Başkan Kazım Kurt’un ev sahipliğindeki şölene CHP Milletvekili Utku Çakırözer, mahalle sakinleri, sünnet çocukları ve aileleri katıldı.

ARKAMIZDA DURUN
Törende konuşan Başkan Kurt, şunları söyledi: “Çocuklarımız hiçbir zaman başları öne eğilmesin, sıkıntı çekmesinler. Biz Türkiye’yi Odunpazarı gibi, Eskişehir gibi yöneteceğiz ve tüm insanlarımızın mutlu olmasını sağlayacağız. Sizlere inanıyoruz. Sizlerin desteğine inanıyoruz. Sizlerin daha mutlu olması için 24 saat çalışmaya hazırız. Yeter ki bizi arkamızda durun ve bizimle beraber yürüyün.”

4 YIL YETMEZ
CHP Milletvekili Utku Çakırözer ise “Son 4 yıl içinde kendisinin diğer mahalleler bir yana Emek Mahallesi için neler yaptığının, hizmet getirmek için 7/24 nasıl çalıştığının en büyük tanıklarından biriyim. Yeter mi yetmez. Kendisine bir 5 yıl daha verdiğinizde Emek Mahallesinin, Erenköy’ün ne ihtiyacı varsa yerine getirecektir” dedi. HM
1000
icon
Vural 11 Şubat 2019 08:54

Şubat ayında sünnet şöleni mi olur. kamu imkanlarını kullanarak seçin yatırımı olmuyor mu bu ?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi