Talepleri dinledi

Videoyu Aç Talepleri dinledi
A
a

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Mahmudiye ilçesi mahalle muhtarları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Muhtarlar ile yapılan toplantıya Başkan Gündoğan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri ve belediye personeli katıldı.


Başkan Gündoğan yaptığı konuşmasında, ilçe sınırları içerisinde 19 mahalle bulunduğunu ve her mahalle muhtarı ile her zaman iç içe ve birlikte fikir alışverişi yaptıklarını belirtti. Mahalle muhtarlarına büyük önem ve değer verdiklerini, yerel alanda eksikliklerin ve taleplerin neler olduğunu en iyi bilen kişilerin muhtarlar olduğunu ifade eden Başkan Gündoğan, belediye ile muhtarların işbirliği ve dayanışma içinde çalışmanın mahalleye hizmet ve yatırım olarak yansıdığını ifade ederek “Muhtarlarımız belediyeler ile mahalleler arasında köprü vazifesi görmektedir” dedi.
Başkan Gündoğan, “Her ne kadar Büyükşehir yasası ile muhtarların ellerinden yetkiler alınsa bile bizler her zaman onların yanındayız. Muhtarların talep ve isteklerinin giderilmesi belediyenin asli görevidir” dedi. Gündoğan, toplantıda mahalle muhtarlarının sorunlarını tek tek dinleyerek not aldıklarını ve çözüme kavuşturacaklarını söyledi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi