TEDBİRLER ALINDI

Okunma: 165
Videoyu Aç TEDBİRLER ALINDI
A
a

Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen, geçen Ramazan Bayramı’nda oluşan kayıt dışı çalışanlarla ilgili görüntülerin Kurban Bayramı’nda yaşanmayacağını belirterek tüm tedbirlerin alındığını söyledi.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala açıklamalarda bulunan Seyyar Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen, “Geçen Ramazan Bayramı’nda kayıt dışı çalışanlarla ilgili gerçekten ciddi sıkıntılar yaşadık.  Vergi Dairesi Başkanımız, Büyükşehir Zabıta Daire Başkanımız, alt belediye başkanlarımız ve belediye zabıta müdürlerimizle yaptığımız istişareler neticesinde bu bayramda kayıt dışı çalışan, nereden geldikleri belli olmayan kişilere müsaade etmeyeceklerine yönelik söz aldık. Bayramda kayıt dışılar için tedbirler alındı. Bu tür satış yapmak isteyenlerin kesinlikle buna girişmemelerini, bunları hiç düşünmemelerini istiyoruz.  Bu tür kayıt dışı çalışan kişiler bizim yerli esnafımıza da büyük sıkıntı yaratıyor. Halkımız da bu tarz yerlere itibar etmemelilerdir” dedi.
Şen, zabıta çalışanlarının da görevlerini layıkıyla yerine getirdiğini kaydederek, bayramda zabıtalara izin olmadığını sözlerine ekledi. ESRA ÜNLÜ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi