Tepebaşı’nda birlik var

Videoyu Aç Tepebaşı’nda  birlik var
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehirlilerden gelen davetlere katılarak evlerinde ziyaret etmeye devam ederken; “Tepebaşı’nda birlik var, her zaman her yerde bir araya geliyoruz. Bu birlikteliğin daha da güçlenerek devam edeceği inancındayım” şeklinde konuştu.

 
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, gerçekleştirdiği ziyaretlerde Eskişehirli vatandaşlar ile buluşmayı sürdürüyor. Başkan Ataç bu kapsamda Eskibağlar ve Şirintepe Mahallelerinde ev ve site buluşmalarına katıldı. İlk olarak Eskibağlar Mahallesi’nde bulunan El Ele Sitesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Ataç, buluşmada vatandaşlar ile sohbet ederek Tepebaşı Belediyesi’nin çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Daha sonra yine Eskibağlar Mahallesi sakinlerinden Ayla Tümer’in evini ziyaret ederek burada da çok sayıda mahalle sakini ile buluştu. Mahalleli kadınların yoğun katılım gösterdiği toplantıda Ataç, vatandaşlar ile kent meseleleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Ataç’ın bir sonraki durağı ise Şirintepe Mahallesi’nde ikamet eden İsmail Kılınç’ın evi oldu. Başkan Ataç burada da Kılınç ailesi ile birlikte çok sayıda mahalle sakini ile bir araya geldi ve vatandaşlara Tepebaşı Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı. Ziyaretler hakkında bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, Eskişehirliler ile birlik içinde olmanın huzurunu yaşadığına vurgu yaptı. HM
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi