TESİS EKSİKLİĞİ ZARAR VERİYOR

Okunma: 372
Videoyu Aç TESİS EKSİKLİĞİ ZARAR VERİYOR
A
a

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 3’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı dün Antalya’da gerçekleşti. Toplantıda sıkıntılar gündeme geldi. Eskişehir’deki en büyük sıkıntını tesis eksikliği olduğu vurgulandı

Dertleri dinlediler
Eskişehir’den 85 kulüp idarecisinin yer aldığı toplantıda 3 yıl öncesinde olduğu gibi yine sıkıntılar dile getirildi. En çarpıcı konular ise yine tesis eksikliği ve siyasi çekişmelerin Eskişehir sporuna zarar verdiği oldu. Antalya Sentido Turan Prince Hotel’de düzenlenen başkanlar kurulu toplantısında sorunlar masaya yatırıldı. EASKF Başkanı Sadri Atam’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Fikret Kalaçay, Ömer Türedi, Ethem Üzer ve Cengiz Karapınar’dan oluşan divan kurulu yöneticilerin dertlerini dinledi.
 
Öneriler verildi
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Neşet Arduç başta olmak üzere, Taban birlik başkanları ve yöneticileri tek tek konuşmalarını gerçekleştirdi. Tesis eksikliği, nakdi yardım, kulüplerin yaşadığı sıkıntılar masaya yatırılarak çözüm önerileri sunuldu. Oldukça verimli geçen toplantı sonunda oluşturulacak bildirge Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile tüm belediyelere verilecek. Ve beklentiler maddeler halinde sunulacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi