Tesislerde erzak yok!

Videoyu Aç Tesislerde erzak yok!
A
a

İcra Kurulu Üyesi Murat Diri, sosyal medya hesabından açıklama yaparak kulübün ve takımdaki oyuncuların üzen durumunu gözler önüne serdi. Çarşamba günü takım tesislerde toplanacak ancak kulüpte erzak yok!

Yazmamayım diyordum
Sosyal medya hesabından Eskişehirspor’un içinde bulunduğu durumu açıklayan Diri, yaptığı şunları söyledi; “Bugüne kadar yazmayayım diyordum ama hala, yok maç primi aldılar yok maaşları vardı. Paragözler vs. yazanlar var Semih Güler’e… Evet maç primi var ama para varsa maç primi alabilirsen o da 2 bin falan düşüyor kardeşim. Bu çocukların bir kramponu 800-900 lira. Buradan yazması kolay bizler de bu işlerin içine bu kadar girmeden önce böyle düşünüyorduk.
 
Yerin dibine girdik
Boluspor maçı sonrası çocukların hiçbirinde ailesinin yanına gitmek için otobüs bileti alacak para yoktu. İbrahim Halil Öner öyle mazbut bir çocuk ki ‘Abi para yok’ derken yerin dibine girdi. Biz yerin 5 kat dibine girdik. Mevlüt’ün telefonu kesikti. Samsun’a nişanlısını görmeye gidecek. Mustafa Polat’ta ‘Ben seni götüreyim, hem aileyi ziyaret ederim’ dedi.
 
Durumu anlamıyorsunuz
Anlamıyorsunuz, hala anlamıyorsunuz çocukların içinde bulunduğu durumu. Kamp yaptığımız otelde kimler vardı bizle beraber biliyor musun. Turgutlu, Niğde Belediyespor, Ağrıspor vs 2. 3. Lig takımlarıyla aynı otelde kamp yaptık. Yanlış anlaşılmasın küçümsemiyorum. Hatta bize yer veren otele de çok teşekkür ederiz. Bu yok zamanda bizlere çok indirim yaptılar.
 
Aslanlar gibi mücadele ettiler
İnanın o Boluspor maçından sonra 200 bin topladık. 3-4’er bin çocuklara dağıttık. Aylardır para alamayan çocuklar kimisi otobüs bileti aldı hasretini çektiği ailesini görmek içim kimisi borcundan dolayı kapanan telefonunu açtırdı… Bir halı saha turnuvasına ödül vermeye gittik. Mevlüt’ü de çağırdık. Çocuk bize yarım saat geç ulaştı. ‘Ne oldu’ dedik, ‘Abi interneti olan bir yer aradım’ dedi… Çocuğun interneti bile bitmiş ama canını dişine katıp oynadı. Siz kadar trip yapmadı bu çocuklar. Çıkıp aslanlar gibi mücadele ettiler.
 
Tesislerde yemek yok beyler!
Şimdi onlara böyle mi yaklaşacaksınız. Asıl size yazıklar olsun. Amatör ruh yok Eskişehirspor düzene başkaldırı çok güzel yazıyorsunuz eyvallah. Ama tesiste yemek yok beyler gerçekler de bunlar… Bunun gibi daha nice olay var anlatmadığımız. Oturduğunuz yerden o çocukların nasıl mücadele ettiğini bilmeden yazın çizin. İllaki onlar bu camiaya bir vefa borcu var.
 
Aidatlarını yatırmaya davet ediyoruz
Ama bizlerde bu süreçte transfer tahtamızı açmak için yoğunlaşmamız lazım. ADS’ye istediğinizi söyleyin. Yılmaz Vural’ı etiketleyip küfür yazanlar da bilsin ki; transfer tahtası için Yılmaz Vural’ın da imzasına ihtiyaç var. Burada biz yazıp çizelim ama öyle değil arkadaşlar. Hadi bakalım bu durumlarda elini taşın altına sokmak isteyen herkesi kulübe bağış yapmaya davet ediyoruz. Aidatını yatırmayanları aidatlarını yatırmaya davet ediyoruz. 7979’a mesaj atmayanları mesaj atmaya davet ediyoruz. Evet Semih’e veya x bir oyuncuya kızıp sabahtan beri hiç bir şey bilmeden bir kaç beğeni almak için duygusal yazılar yazanlar; umarım yarın hepiniz gelip bağış yaparsınız.
 
Takım dağılıyor
Biraz frene basın. Takım dağılıyor bunun için birlik olun... Bir işe yaramıyor olabilirsiniz ama bari susun. İnanın faydanız olur. Fuat hoca erken gitti İstanbul’a. Keyfinden gitmedi. Transferler için imza toplamaya gitti. Bari şu adamın verdiği emeğe zarar vermekten utanın…” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi