Tesislerde haciz krizi!

Videoyu Aç Tesislerde haciz krizi!
A
a

Es Es’in Mesut Hoşcan döneminde hizmet aldığı bir güvenlik şirketi dün haciz işlemi için haciz memuru ve avukatı kulübe gönderdi. Tesislerde futbolcularla haciz görevlisi arasında yükselen tansşyon ortamı gerdi.


 
Eşyaları için kamyon geldi
Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Mehmet Şimşek’in geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından duyurduğu, “Hadi gözümüz aydın. Kulübümüze 4-5 sene öncesinin borcundan dolayı mal kaldırmalı icra geliyormuş” haberi dün gerçek oldu. Bir güvenlik şirketinin daha önce tahsil ettiği anaparasının faizi olduğu iddia edilen 220 bin TL alacağı için, alacaklı firma tesislere kamyon, haciz görevlileri ve avukat göndererek kulübün eşyalarını almak istedi.
 
İleri tarihe ertelendi
Tesislerde mal sayımı yapılırken, bazı futbolcular ile bayan icra görevlisi arasında fotoğraf çekme konusunda tartışma çıktı. Tartıştığı futbolcudan davacı olmak isteyen görevliyi sakinleştirmeye çalışan yöneticiler, avukat ile de görüşerek bir miktar ödeme yapılarak haciz işleminin durdurulmasını istedi. Başkan Kaan Ay’ın da tesislere gelmesiyle çözüme kavuşan haciz işleminin bir miktar ödeme yapılarak ileri bir tarihe ertelendiği gelen haberler arasında
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi