TOBB’A YER Mİ GÖSTERDİLER?

Okunma: 325
Videoyu Aç TOBB’A YER Mİ GÖSTERDİLER?
A
a

ETO Başkan adayı Erdoğan Tekgöz, dün gazetemizin manşetinde yer alan ‘Fen Lisesi Sözü Ne Oldu?’ başlıklı haberimizle ilgili de değerlendirmede bulanarak; “ETO Yönetimi, üniversite ve Fen Lisesi için TOBB’a uygun yer gösterdi de Hisarcıklıoğlu mu yapmadı?” dedi.

BEŞ YIL GEÇTİ
 Gazetemizin dünkü manşetinde yer alan haberde; Rifat Hisarcıklıoğlu’nun 8 Aralık 2012’de TOBB olarak Eskişehir’e Fen Lisesi yaptırma sözü verdiğini hatırlatarak;  5 yıl geçmesine rağmen TOBB’un hala Eskişehir’e bir Fen Lisesi yaptırmamasını eleştirmiştik. ETO Başkanı Metin Güler’i Hisarcıklıoğlu’nun sözlerinin takipçisi olarak, kentimize üçüncü üniversite ve Fen Lisesi kazandırılması için girişimlerde bulunmaya çağırmıştık.

HAVADA KALIR
 ESGROUP’u dün ziyaret eden ETO Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz haberimizle ilgili konuşarak; “Bugünkü ETO Yönetimi, Üniverseti ve Fen Lisesi için uygun yer gösterdilerde Hisarcıklıoğlu mu yapmadı? Bu eğitim kurumları için yer bulmazsan, yapılması için gerekli girişimleri yapmazsan, tabi ki bunlar gerçekleşmez. Böylece Eskişehir için verilen sözler havada kalır” dedi.

Haberin devamı Ayhan Aydıner'in Görünüm köşesinde
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi