TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ

Videoyu Aç TÜRKİYE’NİN GÖZ BEBEĞİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcisi ile bir araya geldi. Başkan Ataç, “1999’dan günümüze Tepebaşı ve Eskişehir, Türkiye’nin göz bebeği oldu” dedi.


Başkan Ataç, çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ile Tepebaşı Belediye Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Cumhuriyet Kadınları Derneği, Görsem Görme Engelliler Derneği, Doğançayırlılar Derneği, Türkiye Emekliler Derneği, ESES Taraftarlar Derneği ve Efeler Taraftar Grubu, Meşk Derneği, Körs Elmalı Köylüleri Derneği, Sultanlar Zeybek Ekibi ve Avlamış Köyü Derneklerinin yönetici ve temsilcileri, Başkan Ataç’ı tebrik etmek üzere ziyaret etti.
EMEK VERDİK
Başkan Ataç, Tepebaşı’ndaki huzur ve birlik ortamının Türkiye’ye örnek olması gerektiğini belirterek “Tepebaşı’nda sizlerin desteği ve vatandaşımızın da teveccühü ile 4’üncü kez göreve seçildik. Bizim tarafsızlığımız, temiz siyaset anlayışımız hep devam edecek. 1999’dan günümüze Tepebaşı ve Eskişehir, Türkiye’nin göz bebeği oldu. Bu günlere ilmek ilmek emek vererek geldik. Kentimizde saygı ve hoşgörü ortamı bundan sonra da devam edecek. Tepebaşı’ndaki huzur ve birlik ortamının Türkiye’ye örnek olması gerek. Demokrasiye olan inancımızı da hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. Umuyorum; İstanbul’da da her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.
TAM DESTEK
Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de söz alarak Başkan Ataç’ı tebrik ederken başarılı çalışmalarının da devamını diledi. Başkan Ataç da geçmişte olduğu gibi gelecekte de kendisinin yanında olacağını ifade eden konuklarına teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi