19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

ÜÇ İHTİMALLİ GENEL KURUL

Videoyu Aç ÜÇ İHTİMALLİ GENEL KURUL
A
a

Eskişehirspor camiası bugünü Anemon Otel’de Genel Kurul salonunda geçirecek. Başkanlık konusunda somut bir gelişme olmazken üç farklı ihtimal görünüyor. Ya Halil Ünal devam edecek, ya sürpriz bir aday ortaya çıkacak ya da kongre bir şekilde ileri tarihe ertelenecek

Çoğunluk aranmayacak
Eskişehirspor’da bugün saat 10.00’da Anemon Otel’de yapılacak kongreye saatler kala hala bir başkan adayının çıkmaması camiayı tedirgin ediyor. Mevcut Başkan Halil Ünal 11 Aralık'ta yaptığı toplantıda yönetim kurulu görüşmesinin ardından genel kurul kararı alabileceklerinin sinyalini vermişti. İlerleyen günlerde ise beklenen karar açıklandı ve Es Es Geneş Kurul’a gitti. Eçen hafta 27 Aralık’ta yeterli çocunluk sağlanamadığı için kongre bugüne ertelenmişti.
 
Sürpriz gelişme olacak mı?
Bugün yapılacak Genel Kurul’da ise çoğunluk aranmayacak. Mevcut Başkan Halil Ünal daha önce aday olmadığını açıklamıştı. Buna rağmen camiada kimse adaylık için somut bir hamle yapmadı. Dündar Ünlü, Sinan Özeçoğlu, Nebi Hatipoğlu, Kaan Ay ve son olarak Aydın Begiter’in adı geçse de bu isimler herhangi bir açıklama yapmadı. Bugün salona gelip sürpiz bir hamle yaparlar mı, bu da merak konusu. Bugünkü kongrede yine kimse çıkmazsa, bir şekilde kongrenin ertelenmesi sağlanacak.
 
 
1000
icon
Alper eses 3 Ocak 2019 09:01

Bırakın Elazığ gibi kayyum atansın bitsin artık bu ızdırap

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi