USULSÜZ HESAPLARI SAVCILIK İNCELEYECEK

Okunma: 376
Videoyu Aç USULSÜZ HESAPLARI SAVCILIK İNCELEYECEK
A
a

Cumhuriyet Başsavcılığı 2013-2015 yılları arasında (Mesut Hoşcan dönemi) Eskişehirspor yönetimi tarafından derneğin hesaplarında usulsüzlük yapıldığı iddiası üzerine harekete geçti

Heyet görevlendirildi
Başsavcılığın emri üzerine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce bir denetleme heyeti görevlendirildi. Heyet bugün Eskişehirspor tesislerine giderek denetlemelere başlayacak.
Eskişehirspor’da sular durulmuyor. Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, kulüp hesaplarında usulsüzlük yapıldığı iddiaları üzerine harekete geçti. Savcılık, 2013-2015 yılları arasında eski yönetim tarafından futbolculara yapılan prim ödemelerine ilişkin makbuzlarda imzaların birbirini tutmadığı, gelir ve giderin gerçeği yansıtmadığı iddialarını araştıracak.
 
Bugün tesislere gidecekler
Konuyla ilgili Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü görevlendiren Başsavcılığın emri üzerine il Müdürlüğünce bir denetleme heyeti oluşturuldu. Dört kişiden oluşan heyet, bugün Eskişehirspor tesislerine giderek incelemeye başlayacak. Araştırmayı yapacak olan heyet daha sonra sonucu Cumhuriyet Başsavcılığına iletecek. Camia bu kritik araştırma sonucunda nelerin çıkacağını merakla bekliyor.  (Spor Servisi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi