VALİ’YE ZİYARET

Okunma: 828
Videoyu Aç VALİ’YE ZİYARET
A
a

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul sonucu Eskişehirspor Başkanı olan Sinan Özeçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti

“Başarılı günlere dönecek”
Eskişehir’de spora verilen değerin çok büyük olduğunu söyleyen Vali Çakacak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Büyük taraftarının desteğiyle, Eskişehirspor’un en yakın sürede eski başarılı günlerine döneceğine inanıyorum” diye konuştu. Yeni yönetime görevinde başarılar dileyen Vali Çakacak, kırmızı siyahlı formanın Eskişehirliler için büyük önem arz ettiğini ve Eskişehirspor’a herkesin sahiplenmesi gerektiğine vurgu yaptı.
 
“Sonu güzel günlere”
Başkan Özeçoğlu ise, yeni yönetim kurulu üyelerini Vali Çakacak’a tek tek tanıttı. Eskişehirspor’un yeniden ayağa kalkmasına katkı sağlayan herkese teşekkür eden Özeçoğlu, inançlarını yitirmeden sonu güzel günler yaşayacaklarını söyledi. Özeçoğlu, büyük taraftarıyla Eskişehirspor’un bu zor dönemi atlatacağını kaydetti. Vali Çakacak’ın Eskişehir’deki görevinin hayırlı olmasını dileyen Özeçoğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi