VARLIĞIMIZI GÖSTERECEĞİZ

Videoyu Aç VARLIĞIMIZI GÖSTERECEĞİZ
A
a

Demokrat Parti (DP) İl Başkanı Hüseyin Özcan, “Herkes görecek ki Demokrat Parti bütün Eskişehir’de olduğu gibi, bütün Türkiye’de de varlığını, birliğini mutlaka gösterecektir” dedi.


DP adaylarının açıklanmaya başlandığını söyleyen İl yeni Başkanı Hüseyin Özcan, “Herkes görecek ki Demokrat Parti Eskişehir’de olduğu gibi, Türkiye’de de varlığını, birliğini mutlaka gösterecektir. Bugün iki adayla başlıyoruz, birkaç hafta içinde 14 ilçede adaylarımızı Pazar günleri açıklamaya devam edeceğiz. Bunun neticesinde Demokrat Parti’nin ne kadar iddialı bir parti olduğunu, Demokrat Parti’nin aslında Eskişehir’de hangi dengeleri bozabildiğini 31 Mart akşamı bütün Eskişehir halkına, bütün Türkiye’ye varlığını göstermiş bir parti olarak ayakta olduğunu gösterecek” diye konuştu.
ZAFERE ULAŞACAĞIZ
Adaylığı açıklanan İnönü Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Kaya, “Vatandaşın sıkışıklığını aşması için üçüncü bir kapıyı açtık. Demokrat Parti ile inşallah zafere ulaşacağız” dedi. Özcan tarafından DP rozeti takılan Mihalıççık Belediye Başkan Adayı Tamer Toroman, “Mihalıççıklı ilçelerimize ve tüm demokratlara söz veriyorum 1 Nisan sabahında Mihalıççık yeni bir başlangıca merhaba diyecek, tekrar demokrat olacak” ifadelerini kullandı. Toplantıda Mihallıççık Belediye eski Başkanı İlyas Erken’in kızı Hatice Doğramacı’ya da DP Genel Başkan Yardımcısı Fevzi Yalçın tarafından parti rozeti takıldı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi