19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Vatandaş unutmuyor

Videoyu Aç Vatandaş unutmuyor
A
a

Alpu ilçesini ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Eskişehir’imizin sadece Tepebaşı değil, her noktasından vatandaşlarımız sağ olsunlar bizleri unutmuyor, yanlarında görmek istiyor” dedi.

İlçede ilk olarak Bek ailesinin düğününe katılan Başkan Ataç, Hidayet Bek ve Kurtman Bek çiftine mutluluklar dileyerek tebrik etti. Başkan Ataç daha sonra CHP Alpu İlçe Başkanı Ahmet Demirtaş, Tepebaşı Belediyesi Meclis üyesi Metin Gündoğdu ve Alpulu Özbilir Sonyürek ile birlikte ilçede bulunan kahvehanelere de uğradı. Vatandaşlar ile birlikte çay içen Başkan Ataç, Alpulular ile uzun süre sohbet etti. Ziyaret hakkında konuşan Başkan Ataç, “Eskişehir’imizin sadece Tepebaşı değil, her noktasından vatandaşlarımız sağ olsunlar bizleri unutmuyor, yanlarında görmek istiyor. Bugün de gelen davet üzerine Alpu’da bir düğüne katıldık, bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız ile her ortamda buluşmaya gayret ediyoruz. İyi günlerinde mutluluklarını, kötü günlerinde zorluklarını paylaşmamız çok önemli. Alpu’ya kadar gelmişken kahvehanelere de uğramak istedik. Şehir ve ülke meseleleri hakkında sohbet ettik, görüş alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı. 
1000
icon
Doğa Sever 1 Kasım 2018 18:20

Yarış Tayı İdman Merkezi , Medikal Malzeme Üretim Tesisi , Yaşlı Bakım Merkezi(Eski Hastane binası) Projesi gibi konularda çalışma yapacak olanları da unutmayacak inşallah!

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi